Lengvą pergalę priešpaskutiniajame ULEB Eurolygos ture iškovojo Sienos „Montepaschi“ krepšininkai. Jie savo aikštelėje be didesnio vargo 87:64 (22:8, 21:15, 20:17, 24:24) nugalėjo Sopoto „Prokom Trefl“ komandą.

„Montepaschi“ rungtynes pradėjo 13:0 ir pasiuntė lenkus į nokdauną iš kurio pastariesiems atsigauti nepavyko. Tuo tarpu solidžiai žaidę Sienos krepšininkai įpusėjus rungtynėms turėjo solidžią 20 taškų persvarą (43:23).

34-ąją mačo minutę dvitaškį pataikęs Romainas Sato buvo padidinęs Sienos ekipos atotrūkį iki 27 taškų (74:47), bet 3 minučių tarpsnį spurtu 11:0 laimėję svečiai kiek sumažino savo atsilikimą (74:58). Visgi Sienos krepšininkai kaip mat atsitiesė ir padidinę apsukas iškovojo triuškinančią pergalę.

Tomas Pačėsas, „Prokom Trefl“ vyr. treneris: „Rungtynes pralaimėjome pirmajame kėlinyje. Neatkleistinai daug klydome ir dėl to esu labai nepatenkintas. Nežaidėme kietai, o „Montepaschi“ rungtyniavo gerai. Manau, kad Sienos komanda žaidžia kitaip nei „Olympiakos“. Jei pradžioje rungtynių Sienos ekipai atiduodi per daug taškų, paskui pasivyti juos būna žymiai sunkiau“.

Simone Pianigiani, „Montepaschi“ vyr. treneris: „Laimėjome devintąsias rungtynes ir tai yra geriausias mūsų klubo pasiekimas reguliariajame sezone. Labai gerai gynėmės. Šiuo metu demonstruojame gerą sportinę formą ir esu tikras, kad kitą savaitę Pirėjuje galėsime kautis dėl antrosios vietos grupėje. Nors pralaimėjimas mus galėtų nustumti net į ketvirtą vietą, tačiau ne tai dabar svarbiausia. Svarbiausia, kad gerai rungtyniaujame“.

Nugalėtojams Kšištofas Lavrinovičius per 16 minučių pelnė 8 taškus (1/3 dvitaškių, 2/3 tritaškių), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 2 kartus prasižengė.

Pralaimėjusiųjų gretose Tomas Masiulis per 14 minučių surinko 3 taškus (1/1 dvitaškio, 1/2 baudų) ir atkovojo 1 kamuolį.

Donatas Slanina per 27 aikštėje praleistas minutes surinko tik 2 taškus (0/2 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

Simonas Serapinas, perėjęs į Sopoto komandą, pagal Eurolygos taisykles žaisti dar negali.

„Montepaschi“: Romainas Sato 16, Vlado Ilievski 11, Bootsy Thorntonas 11, Benjaminas Eze 10 (6 per. kam.), Hectoras Romero 8, Kšištofas Lavrinovičius 8.

„Prokom Trefl“: Milanas Gurovičius 20 (8 atk. kam.), Pape‘as Sowas 10 (8 atk. kam.), Jovo Stanojevičius 10.