Nuotr.:
  • Atėnų „Panathinaikos“ svečiuose 78:77 įveikė Maskvos CSKA

• Pergalingą metimą, likus 0,2 sekundės pataikė Nickas Calathes

• Lukas Lekavičius prie pergalės pridėjo 5 taškus

Kai jau atrodė, jog Atėnų „Panathinaikos“ (13-13) patirs pralaimėjimą, savo žodį tarė Nickas Calathes.„Pao“ atsiliekant 75:77, Calathes švystelėjo itin tolimą tritaškį nuo lentos ir išplėšė Graikijos klubo pergalę.

10
22
9
2

Ricko Pitino auklėtiniai triumfavo 78:77 (18:20, 17:21, 23:18, 20:18) bei Maskvos CSKA (20-6) šiame sezone įveikė abu kartus.

Prieš prasidedant paskutinei mačo minutei, DeShaunas Thomas pelnė taškus su pražanga, o kitoje atakoje pataikė tolimą metimą ir rezultatas tapo lygus – 74:74.

Po šio epizodo CSKA paprašė minutės pertraukėlės. Danielio Hacketto dvitaškis skriejo pro šalį, tačiau Higginsas puolime atkovojo kamuolį puolime, išprovokavo pražangą, realizavo pražangas ir atstatė persvarą šeimininkams (76:74).

Kitoje atakoje James Gistas privertė prasižengti Hackettą, tačiau pataikė tik vieną baudos metimą ir Graikijos milžinui paliko 1 taško deficitą (75:76). Vieną baudos metimą pataikė ir Clyburnas.

Kamuolį gynyboje atkovojęs „Panathinaikos“ greitai perėjo į CSKA aikštelės pusę ir niekieno neprižiūrimas Calathes pataikė pergalingą metimą.

Šiose rungtynėse Calathes iš viso pelnė 11 taškų (1/3 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 3/4 baudos), atliko 9 rezultatyvius pardavimus, atkovojo 3 kamuolius, dukart suklydo bei surinko 14 naudingumo balo.

Įpusėjus ketvirtajame kėliniui mačo kontrolę buvo perėmusi CSKA. Kyle‘as Hinesas pataikė dvitaškį ir realizavo baudas, Willas Clyburnas pridėjo dar du taškus, o prie baudų metimo linijos neklydo ir Cory Higginsas bei iki mačo pabaigos likus 2 minutėms, CSKA jau pirmavo 5 taškais (72:67).

Lukas Lekavičius per 9 minutes prie pergalės pridėjo 5 taškus (1/2 dvitaškių, 1/1 tritaškių) ir 5 naudingumo balus.

CSKA: Sergio Rodriguezas 23 (5/8 trit.), Cory Higginsas 14 (2/9 dvit.), Willas Clyburnas 9 (12 atk. kam.).

„Panathinaikos“: DeShaunas Thomas 12 (6 atk. kam.), Nickas Calathes (9 rez. perd.) ir Jamesas Gistas po 11, Ioannis Papapetrou 10 (9 atk. kam., 22 naud. bal.).

Atrinkti (0) Visi (21)
ir beje dar visu pirma reikia viska laimet kas atrodo sunkiai imanoma. Gaila, kad toks sezonas susikloste, siuo metu pozityva rodo nebloga ir musu nurasytieji pradejo zaisti, jei kita sezona liktu tie patys gal ir neblogai suzaistu.
2019-03-16
-2
paziurejus pagal pozicijas sansas zalgiriui pavyt tik olimpiacosa, bet paziurejus pagal oly tvarkarasti sansai mazeja iki nulio.. oly tikrai susirinks 15 pergaliu. Tad galim ramiai nieko nebesitikedami laukti sezono baigties.
2019-03-16
+6
O sako, kad sekme cia nieko nereiskia ). Tiesiog is lempos pergale.
2019-03-16
+4
na stipriai cia pagadino reikalus zalgiriui, bet vilciu vistiek yra, kaip ir anksciau, tiesiog reikia viska laimeti
2019-03-15
+3
i top 8 ir siemet labai labai tiketina butume pateke,jei ne tos traumos. negali paneigti, kad tokia traumu lavina, turejo itakos zaidimui? ir kainavo kelias pergales. tai dabar turetume minimum 13! minimum cia. tai ko ir kitais metais nesitiket patekimo i 8?
2019-03-15
Hardenas
Pradžioje nebuvo jokių traumų ir pergales milžiniškos vertė išleidonėjo pvz prieš baskonia, fener ir realą
2019-03-16
+2
pamirskit jus ta top 8 dar ilgam, blemba bet jauciu ateis kitas sezonas ir vel visi galvosit jog zalgiris pateks i top 8, nors realiai fukso reikia kad visos kortos sukirstu tam, cia tokia sekme viena karta per 15 metu nebnet gali nusisypsoti
2019-03-15
-12
Ir dar
Pernai tokios komandos kaip Barselona,Efes,Macabi ir Armanis dugne voliojosi,o šiemet jos visos aukščiau už Žalgirį.Ir dar pridėkim,kad šiemet Žalgiris turi silpnesnę sudėtį ir traumos ėda,tai ir dabartinė vieta atrodo logiška.