• Ketvirtojo kėlinio pradžioje katalonai pirmavo 66:56

• Pirmąją mačo minutę, po konfrontacijos su Lietuvos arbitru Gyčiu Viliumi, iš aikštelės buvo išvarytas Svetislavas Pešičius

• Sezono mačą sužaidęs Kostas Sloukas pelnė 22 taškus, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir surinko 30 naudingumo balų

• Buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas per 17 minučių pelnė 2 taškus

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Stambulo „Fenerbahče“ (22-4) dar turėjo dviženklį deficitą, tačiau charakterį pademonstravę Željko Obradovičiaus auklėtiniai savo pasiekė.

22
30
100%
5/5
67%
2/3

Stambulo ekipa namuose 88:82 (16:23, 21:15, 15:23, 36:21) palaužė be Svetislavo Pešičiaus likusią „Barceloną“ (15-11) ir dar labiau sustiprino pirmąją poziciją turnyrinėje lentelėje.

32-ąją mačo minutę Kevinas Pangosas pataikė dvitaškį, o Kyle‘as Kuricas smeigė tritaškį ir svečių persvara išaugo iki dešimties taškų – 66:56. Vis tik tokia įvykiu eiga buvo tarsi skambutis pažadinęs šeimininkus.

Jau kitoje atakoje Kostas Sloukas atsakė tritaškiu, Nikola Kaliničius pataikė dvitaškį, Melih Mahmutoglu realizavo baudas, o Janas Vesely pelnė taškus su pražanga ir ketvirčio viduryje „Fenerbahče“ deficitas tesiekė 2 taškus – 66:68.

Vis tik katalonai po šio epizodo surinko laimėjo atkarpą 8:3 ir vėl truktelėjo į priekį – 76:69. Tačiau tai „Fenerbahče“ klubo pasiduoti neprivertė.

Mahmutoglu pataikė iš toli, Sloukas sumetė abi baudas, o paskui pataikė tritaškį bei dvitaškį ir iki mačo pabaigos likus mažiau nei 2 minutėms, išvedė „Fenerbahče“ į priekį – 79:77. Prasidėjus paskutinei minutei, Nicolo Melli ranka metant baudų metimus nesudrebėjo ir šeimininkai dar labiau nutolo (81:77).

Kitoje atakoje Ante Tomičius pataikė tik vieną baudą, o Mahmutoglu atseikėjo dar vieną tolimą šūvį ir įtvirtino šeimininkų pergalę (84:78).

Susitikimas prasidėjo incidentu tarp Lietuvos arbitro Gyčio Viliaus ir „Barcelonos“ stratego Pešičiaus. Specialistas nesutiko su teisėjo sprendimu bei pridėjęs savo veidą prie teisėjo neleido jam eiti sekretoriato link.

Vilius už tokius veiksmus Pešičiui skyrė techninę pražangą, tačiau stratego tai neatvėsino. Toliau nepasitenkinimą reiškęs Pešičius gavo antrąją techninę pražangą iš Luigi Lamonicos ir jau pirmąją rungtynių minutę buvo priverstas palikti aikštelę.

„Fenerbahče“ gretose geriausiai pasirodė sezono rungtynes sužaidęs Kostas Sloukas. Graikas pelnė 22 taškus (2/3 dvitaškių, 5/5 tritaškių, 3/4 baudos), atliko 11 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 1 kamuolį, dukart suklydo ir surinko 30 naudingumo balų.

„Fenerbahče“: Kostas Sloukas 22 (5/5 trit., 11 rez. perd.), Bobby Dixonas 19 (4/6 trit.), Nicolo Melli 13 (3/8 trit.), Luigi Datome 11 (2/6 trit.).

„Barcelona“: Jaka Blažičius 15 (4/6 metimų), Chrisas Singletonas ir Ante Tomičius (5/8 dvit.) po 12, Kyle‘as Kuricas 11, Victoras Claveras 10 (3/4 dvit.).