Eurolygos B grupės mače, kuriame susitiko namuose žaidusi Stambulo „Efes Pilsen“ bei Salonikų „Aris“ ekipos, pergalę rezultatu 84:74 (10:17, 21:17, 23:17, 30:23) šventė svečiai. Šioje grupėjė taip pat rungtyniauja ir grupės lyderis Vilniaus „Lietuvos Rytas“.

Turkai rungtynes pradėjo itin susikaupę ir nuo pat mačo pradžios įgijo solidžią persvarą, tačiau „Aris“ nenuleido rankų ir po mažu mažino šeimininkų atotrūkį, kol galiausiai trečiajame kėlinyje vedami Jeremiah Massey bei Hanno Mottolos persvėrė rezultatą savo komandos naudai. Ketvirtajame kėlinuke „Aris“ tik dar labiau padidino savo persvarą  ir šventė pergalę.

„Efes Pilsen“: Drew Nicholas 20 taškų, Lorenas Woodas (9 atk. kam.) ir Ermalis Kuqo po 10.

„Aris“: Hanno Mottola 22 taškai, Jeremiah Massey 19 (9 atk. kam.), Darius Washingtonas 16, Savvas Iliadis 11.