Nuotr. Fotodiena.lt/E.Kinaitis
  • Vitorijos „Baskonia“ namuose 82:62 sutriuškino Podgoricos „Budučnost“

• Pėdos traumą patyręs Mattas Janningas nerungtyniaus 6 savaites

• Tadas Sedekerskis per 4 minutes spėjo pelnyti 4 taškus

Po ilgosios pertraukos mačo iniciatyvą perėmusi Vitorijos „Baskonia“ (14-12) namuose 82:62 (23:15, 16:19, 25:15, 18:13) pranoko Podgoricos „Budučnost“ (6-20) ir Eurolygoje įsirašė jau trečiąją pergalę paeiliui.

8
21
13
2

Trečiojo kėlinio viduryje Darrunas Hilliardas pataikė tritaškį su pražanga, Shavonas Shieldsas atseikėjo dar vieną tolimą šūvį, Marcelinho Huertas pridėjo dvitaškį, o šeimininkai ketvirtį užbaigė spurtu 14:5 bei įgijo 15 taškų pranašumą – 64:49.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Patricio Garino realizavo tritaškį, įmetė baudų metimus, o dar vieną dvitaškį pridėjo Vincentas Poirier ir nugalėtojas tapo aiškus – „Baskonia“ pirmavo 21 taško persvara (71:49).

Rungtynių pabaigoje progą išbėgti ant parketo gavo Tadas Sedekerskis. Puolėjas per 4 minutes pelnė 4 taškus (2/3 dvitaškių), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 5 naudingumo balus.

Vis tik baskų klubo nuotaikas dar prieš rungtynes sujaukė Matto Janningo trauma. Snaiperis patyrė pėdos traumą, dėl kurios iš rikiuotės iškrito 6 savaitėms. Tai reiškia, jog Janningas savo ekipai gali nepadėti ir prasidėjus Eurolygos ketvirtfinaliui.

Amerikietis šį sezoną vidutiniškai renka po 10,8 taško, o tritaškius meta 37 proc. tikslumu.

„Baskonia“: Patricio Garino 16 (3/5 trit.), Marcelinho Huertas 13 (5/7 dvit.), Shavonas Shieldsas 12 (4/8 trit.), Vincentas Poirier 8 (13 atk. kam., 21 naud. bal.).

„Budučnost“: Norrisas Cole‘as 17 (7/11 dvit.), Earlas Clarkas 13 (9 atk. kam.), Coty Clarkas 9.