Nuotr. AP - Scanpix
  • „Bucks“ išvykoje 113:98 įveikė „Heat“ krepšininkus

• Po dviejų kėlinių svečiai turėjo 20-ies taškų deficitą

• Antetokounmpo nugalėtojams pelnė 33 taškus, atkovojo 16 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus

NBA vienvaldžiai lyderiai Milvokio „Bucks“ (52-17) krepšininkai fantastiškai sužaidė antrąją mačo dalį ir po permainingos kovos išvykoje 113:98 (19:37, 23:25, 37:18, 34:18) įveikė Majamio „Heat“ (32-36).

33
43
16
73%
8/11

Iki šio mačo, „Bucks“ klubo istorijoje buvo laimėję vos vieną mačą iš 101-o, kai po dviejų kėlinių atsilikinėdavo bent 20 taškų, ir nė karto to nepadarė išvykoje per 77-ias rungtynes.

Pirmoje rungtynių pusėje Justise'o Winslow vedami šeimininkai įgijo triuškinamą pranašumą (62:42), tačiau po pertraukos darbo ėmėsi Giannis Antetokounmpo.

Graikas padėjo „Bucks“ laimėti atkarpą 19:6 (63:70), o prieš lemiamą ketvirtį svečiai jau turėjo vos vieno taško deficitą – 69:70.

Ketvirtajame kėlinyje „Bucks“ sužaidė dar vieną galingą atkarpą (19:4) ir jų pranašumas prieš varžovus abejonių nebekėlė – 108:90.

Milvokio ekipa tapo pirmuoju klubu NBA istorijoje, kuriam pavyko po pertraukos panaikinti 20-ies taškų skirtumą ir laimėti dvikovą bent 15-os taškų persvara.

Nugalėtojus į priekį vedęs Antetokounmpo per 35 minutes pelnė 33 taškus (11/15 dvit., 1/4 trit., 8/11 baud.), atkovojo 16 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Nėra svarbu ar mes atsilikinėjame 20, 15 ar 10 taškų. Mes visada bandome žaisti agresyviai. Tai procesas ir mes turime laimėti tokias rungtynes kaip šios. Atkrintamosiose nebus lengva, o mes norime būti gera komanda“, – po pergalės sakė Antetokounmpo.

„Heat“ ekipoje rezultatyviausiai žaidęs Winslow visus 20 pelnytų taškų (5/9 dvit., 3/7 trit., 1/2 baud.) surinko iki pertraukos.

„Heat“: Justise'as Winslow 20, Hassanas Whiteside'as 14 (11 atk. kam.), Joshas Richardsonas 11, Dwyane'as Wade'as, Dionas Waitersas, Bam Adebayo (11 atk. kam.) ir Kelly Olynykas po 10.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 33 (11/15 dvit., 16 atk. kam., 9 rez. perd.), Khrissas Middletonas 21 (8 rez. perd.), Ericas Bledsoe 17, Ersanas Ilyasova 15, Patas Connaughtonas 13.