Nuotr. USA Today Sports – Scanpix
  • „Rockets“ savo aikštėje 108:102 įveikė „Suns“

• Nugalėtojams Hardenas pelnė 41 tašką, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų

• Svečiams Bookeris surinko 29 taškus

Pergalingą žaidimą pastaruoju metu demonstruojantis Hiustono „Rockets“ (43-26) NBA rungtynėse po atkaklios kovos namuose 108:102 (26:31, 29:26, 28:28, 25:17) palaužė Finikso „Suns“ (16-54) pasipriešinimą.

41
45
82%
14/17
11

Likus penkioms minutėms iki mačo pabaigos, svečiai dar turėjo minimalų pranašumą (96:95), tačiau „Rockets“ pelnė septynis taškus be atsako (102:96), o pergalę šeimininkams įtvirtino Dannuelio House'o tolimas metimas prasidėjus paskutinei rungtynių minutei (105:100).

„Suns“ dar bandė gelbėtis (102:105), tačiau du netaiklūs Josho Jacksono baudų metimai palaidojo visas svečių viltis – 102:108.

Tai buvo pirmoji Hiustono ekipos pergalė po to, kai jų devynių laimėjimų seriją nutraukė „Golden State Warriors“, tačiau komandos žaidimu vyriausiasis treneris Mike'as D'Antoni nebuvo patenkintas.

„Pastaruosius penkis mačus mūsų koncentracija yra ten, kur neturėtų būti. Privalome susikaupti ir pabaigti reguliarųjį sezoną pergalingai, kad atkrintamosiose turėtume daugiau galimybių. Kai ateis atkrintamųjų metas, mes negalėsime tiesiog paspausti mygtuko ir pradėti žaisti“, – kalbėjo „Rockets“ strategas.

Nugalėtojus į priekį vedęs Jamesas Hardenas per 42 minutes surinko 41 tašką (9/14 dvit., 3/11 trit., 14/17 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, 6 kartus suklydo bei tiek pat kartų perėmė kamuolį.

Šiose rungtynėse nerungtyniavo šeimininkų atakų organizatorius Chrisas Paulas, kuriam buvo suteikta poilsio.

Vakarų konferencijos autsaiderių gretose išsiskyrė Devinas Bookeris. Gymėjas per 37 minutes pelnė 29 taškus (8/15 dvit., 1/7 trit., 10/11 baud.), atkovojo 5 kamuolius bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 41 (14/17 baud., 9 atk. kam., 11 rez. perd., 6 kld., 6 per. kam.), Ericas Gordonas 19, Dannuelis House'as 18, Clintas Capela 14 (11 atk. kam.).

„Suns“: Devinas Bookeris 29, Kelly Oubre 22, DeAndre Aytonas 17 (14 atk. kam., 7 kld.), Joshas Jacksonas 13, Richaunas Holmesas 12 (11 atk. kam.).