Graikijos krepšinio čempionato finalo serijoje trečiąją pergalę iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ ekipa, kuri trečią sezoną iš eilės tapo Graikijos pirmenybių nugalėtoja. Sekmadienį (06.19) svečiuose „Panathinaikos“ palaužė Atėnų AEK krepšininkus 87:71 (25:15, 21:29, 21:12, 20:15) ir laimėjo seriją 3-1.

„Panathinaikos“ yra daugkartinis Graikijos pirmenybių čempionais, ir tai yra jau 23 toks titulas per visą klubo istoriją.

„Panathinaikos“: Jaka Lakovičius 17, Kostas Tsartsaris 15, Fragisko Alvertis ir Vlado Scepanovičius po 11.

AEK: Nikos Hatzis 19, Nikos Zisis 13, Davoras Kusas 12, Michalis Pelekanos 9, Quadre Lollis 8.

2005-06-20 10:49
tai kas gi daugiau ir laimes.... kaip lietuvoj Zalgiris, taip graikijoj Panathinaikos...
2005-06-19 23:37