Itin dramatiškos rungtynės vyko Barselonoje. Jose vietos „AXA Barcelona“ krepšininkai po atkaklios kovos 75:77 (22:25, 17:10, 17:25, 19:17) nusileido Romos „Lottomatica“ komandai.

37-ąją mačo minutę dar 4 taškais priekyje buvo aikštės šeimininkai (70:66), tačiau tada dvitaškį pataikė Erazemas Lorbekas, o po 5 iš eilės Allano Ray taškų 3 taškų persvarą įgijo „Lottomatica“ (73:70).

Paskutinė mačo minutę tapo tikru nervų išbandymu abiejų komandų žaidėjams. Vien per paskutinę minutę abi komandos kartu metė net 12 baudos metimų.

Baigiantis susitikimui Jaka Lakovičius pataikęs pirmąją baudą sumažino Romos ekipos atotrūkį iki 2 taškų (77:75). Antrąjį metimą slovėnas prametė specialiai, o kamuolį puolime atkovojęs Gianluca Basile dar turėjo šansą išplėšti pratęsimą, tačiau gynėjo mestas dvitaškis tikslo nepasiekė.

„AXA Barcelona“: Gianluca Basile 14, Franas Vazquezas 12, Alexas Ackeris 11, Jaka Lakovičius 8, Denisas Marconato 7.

„Lottomatica“: Davidas Hawkinsas 22, Roko-Leni Ukičius 12, Allanas Ray 12, Roberto Gabini 11, Rodrigo De La Feunte 10.

Atrinkti (0) Visi (9)
italai nukovoe graikus, real ir dabar barsa.. tikrai verti zaisti TOP16 :)
2008-01-24
aaa
nu grandus sluoja o namie -20 atsirove nuo vidutinioko ulker
2008-01-24
nu visus is eiles sluioja lotomatica zinokit biaju kad top 16 zalgiriui netektu su jias zaisti :D

-1
Rodrigo De La Feuntei buvo garbės reikalas įmesti nemažai taškų. Jį juk išvarė iš barsos.