Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (14-11) į Kauną atvyko kaip karščiausia Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe – LKL) komanda, tačiau čempionų barjeras jiems buvo per aukštas. Šarūno Jasikevičiaus treniruojamas „Žalgiris“ (21-3) šeštadienį namie 88:70 (23:7, 20:21, 28:19, 17:23) nugalėjo pasvaliečius ir išliko turnyrinės lentelės viršūnėje.

12
18
100%
4/4
67%
2/3

Pirmoji rungtynių minutės pertraukėlė buvo sušaukta sužaidus vos 67 sekundes, nes per tą laiką Leo Westermannas puikiu perdavimus surado Brandoną Daviesą ir smeigė tritaškį po perimto kamuolio (5:0). Dar du taškus Leo rinko iš po krepšio, 4 pridėjo Deonas Thompsonas, o po Edgaro Ulanovo prasiveržimo skirtumas išaugo iki dviženklio – 15:5. Žalgiriečiai ir toliau puikiai darbavosi gynyboje, kur varžovus blokais apdovanojo D.Thompsonas ir E.Ulanovas. Jie pasižymėjo ir kitoje aikštės pusėje, o pirmąjį kėlinį tritaškiu užbaigė Thomasas Walkupas – 23:7.

Antrajame kėlinyje persvarą augino Artūro Milaknio ir Roko Jokubaičio tritaškiai, krepšį ir toliau puikiai saugojo D.Thompsonas, pats pelnęs 8-ąjį tašką – 32:9. Pasvaliečiams pelnius 4 taškus iš eilės, Šarūnas Jasikevičius iškart sušaukė pasitarimą, po kurio R.Jokubaitis prasiveržė po krepšiu, o E.Ulanovas pataikė iš toli (37:18). Ketvirčio pabaigą kiek geriau sužaidė svečiai, tačiau E.Ulanovo, B.Davieso ir N.Wolterso taškai bei trečiasis D.Thompsono blokas išlaikė šeimininkus priekyje solidžiu pranašumu – 43:28.

Trečiąjį kėlinį „Pieno žvaigždės“ pradėjo 5 „sausais“ taškais, kol galiausiai šeimininkams ledus pralaužė T.Walkupo „eurostepas“ ir Aarono White‘o tritaškis – 48:33. Šis tandemas pratęsė spurtą iki 12:0, kai į krepšį įkrito ant lanko pašokinėjęs T.Walkupo tritaškis ir tokios paties vertės metimą su sireną atliko A.White‘as (55:33). Netrukus Aaronas rinko dešimtąjį tašką per kėlinį, o iš toli taikliai atakavo Lukas Uleckas ir E.Ulanovas (67:45). Kėlinį užbaigė L.Ulecko baudų metimai ir D.Thompsono dvitaškis – 71:47.

Tik ketvirtojo kėlinio pradžioje savo pirmuosius taškus pelnė Marius Grigonis, iškart užleidęs vietą aikštėje jaunesniems kolegoms. Pelnęs 13-ąjį savo tašką tą patį padarė D.Thompsonas, o skirtumą iki 30 taškų augino R.Jokubaičio 5 taškai iš eilės – 81:51. Per likusį laiką „Pieno žvaigždės“ priartėjo, tačiau leido pasižymėti ir Erikui Venskui, kurio tritaškis uždarė rungtynes – 88:70.

„Žalgiris“: Deonas Thompsonas 13 (5 atk. kam., 4 blk.), Edgaras Ulanovas 12, Rokas Jokubaitis 11, Aaronas White'as 10, Leo Westermannas, Lukas Uleckas ir Thomasas Walkupas po 8.

„Pieno žvaigždės“: Yannickas Frake 20, Tomas Lekūnas 13, Yanci Gatesas 9 (1/7 baudos).

kaip treniruotej.jokubaitis irodineja kad yra vertas daugiau nes puikiai mato aikste,nebijo mest ir gerai varosi kamuoli.venskus dar toli nuo vyru krepsinio,jam i siaulius bent metus pazaist reikia.uleckas irgi turetu likt kitamet nes gerai skaito zaidima ir taikliai meto.nupirkus 2-3 extra klases legionierius ir atrinkus geriausius lietuvius kitamet butu visai kita komanda.apie ppz neverta ir kalbet,jie pralaimejo dar autobuse pakeliui i kauna
2019-03-16
-3
Adomai pazek sias varzybas va kaip reikia zaisti. mokinkis vaikeliDDD( ai pala manes negirdi) Sveikinu Zalgiri. nzn rasau zalgirio temoj ir galvoju kad adomui Siauliai irgi mirtininku klubas:) BBD