Le Mano „Sarthe Basket“ sužaidė rezultatyviausias rungtynes šį sezoną ir iškovojo pirmą pergalę po 12 iš eilės nesėkmių. Prancūzai trečiadienį savo aikštėje 100:87 (28:17, 30:24, 18:23, 24:23) įveikė Zagrebo „Cibona“, kuri pralaimėjo šeštą kartą per pastarąsias 7 rungtynes.

Trečio kėlinio viduryje šeimininkų pranašumas siekė net 68:43, tačiau kroatai spurtavo 11:0 ir sušvelnino atsilikimą. Po trijų kėlinių komandas jau skyrė 12 taškų (76:64), o ketvirto viduryje – vos 7 (85:78). Visgi Le Mano krepšininkai susiėmė ir nepaleido iš rankų pirmosios šio sezono pergalės.

„Cibona“ patyrė devintą pralaimėjimą ir išlieka šeštoje B grupės vietoje, tačiau labai pablogino savo galimybes iškopti į kitą etapą. Su Kroatijos ekipa kitą savaitę grupės varžybas baigs Vilniaus „Lietuvos rytas“.

„Sarthe Basket“: Luka Bogdanovičius ir Philas Ricci po 21, Ravivas Limonadas 20, Samas Clancy 13.

„Cibona“: Samas Hoskinas 22 (15 atk. kam.), Chrisas Warrenas 17, Damiras Mulaomerovičius 16, Larry Ayuso 10.

trolis
tai kad dar negreit turesim 2 komandas pastoviai eurolygoj...

cia nuo 1 pergales nieko nepriklauso.
2008-01-24
-2
kodel jus jiems sekmes linkit ? jie yra varzovai su lrytu del kontrakto su eurolyga...

jei lemanas butu baiges sezona be pergaliu, eurolyga butu nutraukusi su jais kontrakta, o dabar matyt vel nemokantys zaist prancuzai tures 2 vietas EL....

kad islikti eurolygoje rytui dabar belieka tik laimeti final four...
2008-01-24
+4
Jonas
Sensacija! Jau nebetikejau, kad si komanda dar gali laimeti.
2008-01-24
-2
senai laukiau sios lemano pergales buvo gaila man kad vis jiems taip nesiseka o dabar pagaliau

sveikinu :)
2008-01-24
+1
jeim visalaika vis kazko pritrukdavo o pagaliau pergale :)
2008-01-24
-1
Kaista kodėl Cibona šiemet taip prastai atrodo. Panašu, kad komandos žaidėjai yra mėgstantis pulti, bet nesiginti:)
2008-01-24
+3
master ;d
nesenei linkejau, kad le manas bent wieneres rungtynes laimetu, tai ir iwyko :)))