• „Pacers“ išvykoje 100:102 nusileido „Nuggets“

• Paulas Millsapas pataikė dvitaškį, kuris nulėmė Denverio ekipos pergalę

• Domantas Sabonis pelnė 16 taškų ir atkovojo 7 kamuolius

• Dėl ginčų su arbitrais iš aikštės buvo išvarytas „Nuggets“ lyderis Nikola Jokičius

Domantas Sabonis buvo vienas rezultatyviausių „Pacers“ (44-26) ekipos žaidėjų, tačiau po Paulo Millsapo dvitaškio paskutinėmis lemiamo ketvirčio sekundėmis lietuvio komandai teko pripažinti varžovų pranašumą.

17
21
2
44%
4/9

Indianos klubas sekmadienio naktį Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) susitikime svečiuose 100:102 (36:25, 24:32, 15:22, 25:23) apmaudžiai krito prieš Denverio „Nuggets“ (46-22) krepšininkus.

Sabonis per 25 minutes pelnė 16 taškų (6/10 dvit., 4/8 baud. met.), atkovojo 7 ir perėmė vieną kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo bei 4 kartus prasižengė, taip surinkdamas 13 naudingumo balų.

Paskutinėmis ketvirtojo kėlinio akimirkomis Mylesas Turneris realizavo du baudų metimus ir išlygino rezultatą – 100:100. Vis dėlto likus 7 sekundėms Millsapas pataikė dvitaškį ir išvedė „Nuggets“ į priekį (102:100).

Lemiamas metimas buvo patikėtas Bojanui Bogdanovičiui, tačiau šio ranka iš tolimos distancijos sudrebėjo ir „Nuggets“ šventė pergalę.

Susitikimą Denverio klubas užbaigė be ekipos lyderio Nikola Jokičiaus, kuris ketvirtajame kėlinyje iš aikštės buvo išvarytas už ginčus su teisėjais.

Per 34 minutes, kurias spėjo praleisti aikštelėje, Jokičius pelnė 26 taškus (9/14 dvit., 2/7 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Tam, kad užsitikrintų vietą atkrintamosiose, „Nuggets“ turi laimėti bent vieną iš likusių keturiolikos susitikimų.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 26 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Jamalas Murray‘us ir Willas Bartonas (6 atk. kam., 5 rez. perd.) po 17, Paulas Millsapas 15 (13 atk. kam.), Malikas Beasley 11, Gary Harrisas 10.

„Pacers“: Thaddeusas Youngas 18 (10 atk. kam.), Darrenas Collisonas 17, Bojanas Bogdanovičius (6 atk. kam.) ir Domantas Sabonis (7 atk. kam.) po 16, Mylesas Turneris 15 (5 atk. kam.).

Pergalingas Millsapo metimas:

R
Turneris apsisiko paskutinej Denverio atakoj. Stulpa pastacius ir per ta sunkiau butu imest. Na bet zviozda turi zaisti lemiamas minutes.