• „Pelicans“ namuose per pratęsimą 136:138 nusileido „Suns“

• Pralaimėjimą šeimininkams lėmė trenerio Alvino Gentry klaida

• Strategas nusprendė paimti minutės pertraukėlę, kurios net neturėjo ir už tai buvo nubaustas technine pražanga

• Devinas Bookeris atvedė „Suns“ į pergalę – pelnė 40 taškų ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų

„Pelicans“ (30-42) ekipa pratęsime turėjo šansą išplėšti pergalę, tačiau pralaimėjo dėl kvailos komandos trenerio Alvino Gentry klaidos.

40
30
38%
3/8
13

Naujojo Orleano klubas Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) susitikime namuose per pratęsimą 136:138 (31:34, 29:32, 25:23, 37:33, 14:16) nusileido svečiams iš Fynikso – „Suns“ (17-54) krepšininkams.

Joshas Jacksonas pataikė tolimą metimą ir išlygino rezultatą – 136:136. Likus 1,1 sekundės „Pelicans“ strategas Gentry nusprendė paimti minutės pertraukėlę, kurios „Pelicans“ nebeturėjo, todėl jam buvo paskirta techninė pražanga.

Devinas Bookeris įmetė baudą „Suns“ išvedė į priekį 137:136. Galiausiai Joshas Jacksonas įmetė vieną baudą ir prametė antrąją bei Fynikso klubas šventė pergalę.

Bookeris ir atvedė „Suns“ į pergalę. Gynėjas per 41 minutę pelnė 40 taškų (9/18 dvit., 3/8 trit., 13/18 baud. met.), atliko 13 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 5 kamuolius ir surinko 30 naudingumo balų.

Elfridas Paytonas „Pelicans“ gretose įrašė save į istorijos metraščius – gynėjas surinko ketvirtąjį trigubą dublį iš eilės, o tokio pasiekimo organizacijos istorijoje dar nebuvo užfiksavęs niekas.

Rungtynių metu gynėjas sumetė 16 taškų (3/10 dvit., 2/2 trit., 4/6 baud. met.), atliko 16 rezultatyvių perdavimų, sugriebė 13 ir perėmė vieną kamuolį bei surinko 29 efektyvumo balus.

Net devyni „Pelicans“ krepšininkai šiame mače pasižymėjo dviženkliu rezultatyvumu.

„Suns“: Devinas Bookeris 40 (5 atk. kam., 13 rez. perd.), Kelly Oubre 32 (6 atk. kam.), Joshas Jacksonas 19 (7 atk. kam.), Draganas Benderis 13 (5 atk. kam.), Mikalas Bridgesas 12 (5 atk. kam.), De‘Anthony Meltonas 6 (8 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Pelicans“: Juliusas Randle‘as 21 (11 atk. kam., 5 rez. perd.), Dariusas Milleris ir Elfridas Paytonas (13 atk. kam., 16 rez. perd.) po 16, Anthony Davisas (11 atk. kam.) ir Jahlilas Okaforas po 15, Frankas Jacksonas 14, Ianas Clarkas 11, Cheickas Diallo (10 atk. kam.) ir Kenrichas Williamsas po 10.