• „Lietkabelis“ dramatiškoje kovoje Klaipėdoje 74:72 palaužė „Neptūną“

• Panevėžiečių pergalę išplėšė du taškus pelnęs, o vėliau ir Deivido Gailiaus metimą blokavęs Mindaugas Kupšas

• 216 cm ūgio centras per 22 minutes įmetė 14 taškų ir atkovojo 10 kamuolių

• Antrajame kėlinyje įvyko kuriozas, kai vaikas išbėgo į aikštę ir teisėjams teko stabdyti mačą

Iš pradžių rezultatą persvėrę du taškai, o paskui blokas Deividui Gailiui. Patikinimai susitikimo pabaigoje rungtyniavęs Mindaugas Kupšas padėjo Panevėžio „Lietkabeliui“ (15-10) sugrįžti į pergalių kelią ir į ketvirtąją poziciją LKL čempionate.

Fotogalerija

Nenado Čanako auklėtiniai tikrame trileryje uostamiestyje 74:72 (22:22, 19:21, 19:16, 14:13) įrodė pranašumą prieš Klaipėdos „Neptūną“ (19-6) ir laimėjo po dviejų nesėkmių paeiliui.

Klaipėdiečiams tai buvo pirmasis pralaimėjimas po trijų pergalių iš eilės.

Likus rungtyniauti 28 sekundes, Jerai Grantas sugriebė kamuolį puolime po netaiklaus Gyčio Masiulio tolimo šūvio ir įmetė iš po krepšio, taip šeimininkams suteikdamas minimalų pranašumą 72:71.

Po minutės pertraukėlės didžiąją atakos dalį su kamuoliu buvęs Jamaras Wilsonas atliko prasiveržimą į baudos aikštelę ir atliko perdavimą po krepšiu likusiam Kupšui, kuris be problemų pelnė du taškus ir persvėrė rezultatą „Lietkabelio“ naudai – 73:72.

Savo atsakymui 11 sekundžų turėjusio „Neptūno“ atakos smaigalyje liko Gailius. Jis įsiveržė į varžovų aikštelę ir mėgino atlikti metimą, tačiau to padaryti jam neleido patikimai gynyboje sužaidęs Kupšas – 216 cm ūgio bokštas išrašė bloką ir išsaugojo savo ekipos persvarą (73:72).

Pražanga sustabdytas Wilsonas pataikė pirmą baudą, antrą prametė, o priekį staigiai pasileidęs Gailius nebesuspėjo atlikti normalaus metimo iš toli.

Nuo suolo pakilęs Kupšas per 22 minutes iš viso pelnė 14 taškų (5/7 dvitaškiai, 4/5 baudos), atkovojo 10 kamuolių, blokavo 1 metimą, 3 kartus prasižengė, išprovokavo 3 pražangas bei užfiksavo 18 balų naudingumą.

14
18
1
10

„Neptūno“ gretose vienintelis dviženklį naudingumą pasiekė Kyle'as Weaveris, per 30 minučių įmetęs 15 taškų (5/9 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/3 baudos), atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojęs 3 kamuolius bei įsirašęs 20 naudingumo balų.

Po mėnesio pertraukos į aikštę grįžęs Simas Jasaitis rungtyniavo 25 minutes, pelnė 9 taškus (1/3 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 4/4 baudos), sugriebė 7 kamuolius ir surinko 12 naudingumo balų.

Antrajame ketvirtyje teisėjams teko stabdyti rungtynes dėl neeilinio kuriozo – į aikštę išlėkė vaikas. Trumpai palakstęs jis paskui atsidūrė teisėjo Andžejaus Urbanovičiaus rankose.

„Neptūnas“: Kyle'as Weaveris 15, Deividas Gailius 9, Paulius Dambrauskas ir Jerai Grantas – po 8.

„Lietkabelis“: Mindaugas Kupšas 14 (10 atk. kam.), Saulius Kulvietis, Paulius Valinskas, Jamaras Wilsonas ir Simas Jasaitis (7 atk. kam.) – po 9.

Atrinkti (0) Visi (34)
:D Taip bijo žalgiris ryto,deja finale 3:0 vilnieciai triumfuos
2019-03-17
-9
As
Pirmausia tas rytas lai papuola i ta lkl finala o del tuo kad bijo zalgiris bijo ryto nejuokink svieto deja 3+0 vilnieciai triumfuos tai sikna uzgijo puo zalgirio pergales pries ryta lkl pries dvi savaites🏀
2019-03-17
-5
vaska
Laukiame Granto komentaro, Kad Lietkabelis stipresnis uz Zalgiri...
2019-03-17
+2
Nzn bet man kaskaip gaila neptuno pralaimejimo. nes kaskodel nepatinka kupsas kaip zaidejas kaip zmogus. ans grynai yra kairio kopija. primeta save NBA lygio. nors taip nera.
2019-03-17
-1
M.Bronius
Sveikinu panevežį,Grantai- Žalgiris Lietuvoje stipriausa komanda ,o prieš Neptūną pralaimėjo planuotai,reikėjo matyti tas rungtynes, kaip elgėsi treneris pasisakymuose ir išleisdamas į aikštelę 3 žaidėjus iš dublerių komandos,Kupšą 216 į RYTĄ, 27 metai reikia žaisti aukštesniame lygyje
2019-03-17
-7
As
Pirmausia ar tas kupsas eis i tavo ryta nuo kada kibiro taure aukstesnis lygis dviracio sou Broniau 🏀
2019-03-17
-7
basketnews
Kaip cia dar neraso straipsniu del lkl intrigos 2 3 vietos ar lenteles viduri
2019-03-17
-2
Visiškai nuoširdžiai tikiu, kad Grantas taip ir galvoja :)
2019-03-17
-3
neptunas
Jau galima sakyt kad 3 vieta uzims neptunas dar ir vargo su dzukais
2019-03-17
-10
Sveikinimai Kabeliui. Galima kalbėti ką nori, bet noriu pagirti Kabelio trenerį - išlaikytas ir daro ką ir turi daryti su esamais resursais, lyginant su Maksvyčiu kai dangus ir žemė.
2019-03-17
+9
neptunas
Su tokiu zaidimu tai tik del bronzos kovot dar ir abu macus prapils rytui
2019-03-17
Toms
J.Grantas: “Lietkabelis stipresnis uz Zalgiri”.
2019-03-17
-3
Cercas
Neptūno fanai, nusiraminkit. Teisėjai skyrė Kupšui abejotiną pražangą puolime, tada Gailius pelnė taškus. Paskutinis blokas yra diskutuotinas, tačiau jei būtų sušvipę baudą tai tikrai būtų labiau ne teisinga. Kontaktas buvo, tačiau Kupšo rank aukštyn iškelta, kita ant kamuolio iš viršaus-kur pražanga? Gal ir buvo šioks toks kontaktas krutine, tČiau tas kontaktas nepakeitė Gailiaus dvižingsnio trajektorijos-baudos nešvolpė, nes nebuvo. Šaunuoliai teisėjai Geras teisėjavimas, liuks.
2019-03-17
anupras
Ką norit šnekėkit apie "small-ball\'ą", bet šūdo jis vertas, jei komandoje yra sąlyginai padorus ir aukštas centras. Vat šiandien Kupšas vieną po kito kamuolius nusiiminėjo nuo dvimetrinių centrų - Galdiko ir Granto.