• Hezonjai blokavus Jameso metimą, „Knicks“ savo aikštėje laimėjo 124:123

• Likus žaisti kiek mažiau nei keturias minutes „Lakers“ dar buvo priekyje 122:111

• Hezonja surinko 17 taškų ir atkovojo 8 kamuolius

• LeBrono sąskaitoje – 33 taškai, 8 rezultatyvūs perdavimai ir 6 atkovoti kamuoliai

Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Niujorko „Knicks“ (14-56) komanda, kurios herojumi nuaidėjus sirenai tapo Mario Hezonja.

Fotogalerija

LeBroną Jamesą lemiamoje atakoje savo gynybos gniaužtuose uždusinęs kroatas paliko karalių be taškų ir taip išplėšė „Knicks“ pergalę namuose 124:123 (41:30, 22:36, 31:30, 30:27) prieš Los Andželo „Lakers“ (31-39).

Antroje ketvirtojo kėlinio pusėje Jamesui pataikius dvitaškį, „Lakers“ netgi pirmavo dviženkle persvara 122:111, tačiau per likusias kiek mažiau nei keturias minutes absoliučiai subyrėjo.

Šeimininkai likusią rungtynių dalį laimėjo net 13:1 ir atėmė pergalę iš „Lakers“ – 124:123. Lemiamus Niujorko ekipos taškus baudų metimais surinko Emmanuelis Mudiay.

Po paskutinio LeBrono dvitaškio paskui vieną tašką nuo baudų metimų linijos pridėjo Alexas Caruso.

Hezonja per 36 minutes įmetė 17 taškų (3/6 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 8/8 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius bei užfiksavo 20-ies balų naudingumą.

Jamesas rungtyniavo 35 minutes, surinko 33 taškus (11/20 dvitaškiai, 0/6 tritaškiai, 11/13 baudos), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 6 kamuolius, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Be LeBrono, dviženklį taškų skaičių „Lakers“ gretose surinko dar šeši krepšininkai.

Galingai pasirodęs DeAndre Jordanas pelnė 15 taškų, atkovojo 17 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Tiesa, jis 5 kartus suklydo.

Likus sužaisti 12 rungtynių, „Lakers“ nuo vietą atkrintamosiose garantuosiančios aštuntos pozicijos, kurioje šiuo metu yra Los Andželo „Clippers“, atsilieka 9 pergalėmis.

„Knicks“: Emmanuelis Mudiay 28 (8 rez. perd.), Damyeanas Dotsonas 25, Kevinas Knoxas 19, Mario Hezona 17 (8 atk. kam.), DeAndre Jordanas 15 (17 atk. kam., 7 rez. perd., 5 kld.).

„Lakers“: LeBronas Jamesas 33 (11/26 metimai, 8 rez. perd., 6 atk. kam.), Kyle'as Kuzma 18 (8 rez. perd.), Reggie Bullockas 14, JaVale McGee (7 atk. kam.), Jonathanas Williamsas (7 atk. kam.) ir Alexas Caruso (5 per. kam.) – po 12, Kentavious Caldwellas-Pope'as 11.