Nuotr. „BasketNews.lt“/D.Lukšta
  • Stambulo „Fenerbahče“ namuose 76:67 pranoko Podgoricos „Budučnost“

• Šeimininkai paskutinių 5 minučių atkarpą laimėjo 12:1

• Nugalėtojams Janas Vesely pelnė 13 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir surinko 26 naudingumo balus

Stambulo „Fenerbahče“ (23-4) nugalėtojų mentalitetą parodė tada, kai to labiausiai reikėjo. Paskutines penkias minutes puikiai sužaidę Željko Obradovičiaus auklėtiniai namuose 76:67 (19:16, 17:23, 22:19, 18:9) nugalėjo Podgoricos „Budučnost“ (6-21).

13
26
75%
9/12
9

Visų rungtynių metu strigę šeimininkai įklimpę buvo iki ketvirtojo kėlinio vidurio, kuomet dar 35-ąją susitikimo minutę atsiliko 64:66, tačiau tuomet surengė itin galingą spurtą.

Janas Vesely realizavo baudų metimus, Marko Guduričius pataikė dvitaškį, Bobby Dixonas – tritaškį ir paskutinių penkių minučių atkarpą 12:1 laimėjęs „Fenerbahče“ pasiekė 5-ąją pergalę per paskutinius 6 mačus.

Sunkiausiai sulaikomu buvęs Vesely pelnė 13 taškų (2/4 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 9/12 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius pardavimus, išprovokavo 10 pražangų bei surinko 26 naudingumo balus.

„Fenerbahče“: Nikola Kaliničius 14 (5/6 metimų), Janas Vesely 13 (9 atk. kam.), Kostas Sloukas (4/4 dvit.) ir Bobby Dixonas (3/5 trit.) po 11.

„Budučnost“: Earlas Clarkas 20 (7/15 dvit.), Goga Bitadze 11 (3/6 dvit.), Petaras Popovičius ir Filipas Barovičius po 10.