Nuotr. ZUMAPRESS – Scanpix
  • „Barcelona“ namuose 93:64 nušlavė Las Palmo „Gran Canaria“

• Kevinas Pangosas pelnė 19 taškų ir surinko 22 naudingumo balus

• „Barcelona“ tritaškius metė 68 proc. taiklumu

Kevinas Pangosas buvo panašus į tą Keviną Pangosą, kurį buvome įpratę matyti žaidžiantį Kauno „Žalgiryje“, o jo vedama „Barcelona“ (16-11) namuose 93:64 (22:19, 16:16, 25:11, 30:18) nepaliko vilčių Las Palmo „Gran Canaria“ (7-20) ekipai.

19
22
83%
5/6
4

Kanadietis per 21 minutę pelnė 19 taškų (1/2 dvitaškių, 5/6 tritaškių, 2/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius pardavimus, dukart suklydo ir surinko 22 naudingumo balus.

Katalonai į priekį šovė po ilgosios pertraukos. Trečiojo kėlinio pabaigoje Pangosas pataikė iš toli, Pierre‘as Oriola realizavo baudas, dar vieną tolimą šūvį pridėjo Kyle‘as Kuricas ir ketvirtį spurtu 12:0 užbaigusi „Barcelona“ atitrūko 17 taškų persvara – 63:46.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai apsukų nemažino. Rolands Šmits pataikė dvitaškį, Pangosas ir Pau Ribas po tritaškį ir jau ketvirčio viduryje „Barcos“ pranašumas išaugo iki 28 taškų (76:48).

Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai šiame mače tritaškius metė 68 proc. taiklumu – tikslą pasiekė 19 tolimų metimų iš 28. Tuo metu „Gran Canaria“ iš toli atakavo 29 proc. tikslumu (7/24).

„Barcelona“: Kevinas Pangosas 19 (5/6 trit.), Chrisas Singletonas 16 (4/6 trit.), Kyle‘as Kuricas 14 (4/4 trit.), Pau Ribas 12 (4/5 trit.), Rolands Šmits 10.

„Gran Canaria“: D.J. Strawberry 15 (3/6 trit.), Oriolas Pauli 13 (5/5 dvit.), Jacobas Wiley 11.