V.Krstičius (dešinėje) buvo vienas naudingiausių 5-jų finalo rungtynių žaidėjų
Nuotr. Zvonko Kucelin
Kroatijos čempionais pirmą kartą per klubo istoriją tapo Zadaro „Zadar“ krepšininkai. Sekmadienį (06.19) lemiamose penktose rungtynėse savo aikštelėje „Zadar“ nugalėjo Eurolygoje rungtyniaujančius Zagrebo „Cibona“ krepšininkus 87:82 (19:16, 21:23, 23:17, 24:26) ir seriją iki trijų pergalių laimėjo 3-2.

Po pirmųjų dviejų kėlinių tik minimalia persvara pirmavo „Zadar“ (40:39), tačiau trečiojo kėlinio pradžioje spurtavę 17:4 Zadaro krepšininkai pabėgo į priekį (57:43). „Cibona“ ekipai pavyko atsitiesti ir 39-ą rungtynių minutę komandas skyrė tik 4 taškai (82:78). Vis dėlto Zagrebo komandos žaidėjams lemiamam šturmui pritrūko jėgų ir jiems teko pripažinti „Zadar“ pergalę.

„Zadar“: Marko Baničas 21, Jakovas Vladovičius 16, Todoras Gečevskis, Aramis Nagličius ir Monwellas Randle'as po 13.

„Cibona“: Branimiras Longinas 30 (6 atk. kam.), Jurica Zuza ir Vladimiras Krstičius po 13 (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Andrėjus Stimacas 10.

2005-06-19 23:38