• Paskutinę vietą Eurolygoje užimanti Turkijos ekipa nutraukė 6 pralaimėjimų seriją ir laimėjo vos 4 kartą šį sezoną

• Pamaskvės klubas suklupo 5 kartą paeiliui

• Michaelas Ericas, Jeremy Evansas ir Toney Douglasas šeimininkams pelnė 62 taškus

• Aleksejus Švedas per pirmą mačo pusę įmetė 19 taškų, o po ilgosios pertraukos dar pridėjo 12

Šansus žengti į Eurolygos atkrintamąsias anksčiau praradusi Maskvos srities „Chimki“ (9-18) šiame turnyre praleido dar vieną antausį. Rimo Kurtinaičio treniruojamas Rusijos klubas svečiuose 85:91 (23:17, 23:31, 19:15, 20:28) nusileido paskutinę vietą užimančiai Stambulo „Daruššafaka“ (4-23) komandai.

22
33
15
40%
2/5

Turkijos klubas laimėjo po 6 nesėkmių paeiliui ir viso labo tik 4 kartą per 27 turus. „Chimki“ tai buvo 5 pralaimėjimas iš eilės.

Karjeros rekordus gerinęs „Daruššafaka“ puolėjas Michaelas Ericas per 30 minučių pelnė 22 taškus (10/12 dvitaškiai, 2/5 baudos), atkovojo 15 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, 3 sykius prasižengė bei surinko 33 naudingumo balus.

Amerikiečių trio – Ericas, Jeremy Evansas ir Toney Douglasas – nugalėtojams surinko 62 taškus.

Dar vieną galingą pasirodymą surengęs Aleksejus Švedas sumetė 31 tašką, iš kurių 19 – per pirmąją susitikimo dalį. Jordanas Mickey nuo savęs pridėjo 22. Daugiau nė vienas „Chimki“ žaidėjas neperžengė dviženklės pelnytų taškų ribos.

Pamaskvės ekipa ketvirtojo kėlinio pradžioje dar pirmavo 5 taškais (68:63), tačiau paskui „Daruššafaka“ perėmė inciatyvą ir prasidėjus paskutinei minutei buvo priekyje 87:80.

Pražangą išprovokavęs Švedas realizavo baudas, Mickey gynyboje blokavo Toney Douglaso metimą ir iš karto pasileido į puolimą, kur smeigė tritaškį bei greitai sumažino svečių atsilikimą iki 85:87.

Po minutės pertraukėlės Mertas Akay pataikė abi baudas, Švedo tolimas šūvis tikslo nepasiekė ir „Daruššafaka“ laimėjo savo žiūrovų akivaizdoje – 91:85.

„Daruššafaka“: Michaelas Ericas 22 (15 atk. kam.), Jeremy Evansas (8 atk. kam.) ir Tony Douglasas (6 rez. perd. 4 atk. kam.) – po 20.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 31 (5/12 trit.), Jordanas Mickey 22, Andrew Harrisonas 9.

J
Kurtis tik gėdą daro "ant Lietuvos" pasiėmė dar porą kaimo bernelių ir bando laimę milijonierių komandoj. Kurčio sugebėjimai labai jau Ryte pasimatė, taktika bėg mesk, Baronas persivarydavo centro liniją ir švaistydavo, gynybos nulis. Dar sarmata Kuncaitis darbui su aukštais, jis pats žaist nemokėjo ir nėra žaidęs aukštam lygyje, jau Einikis daugiau supranta:) Jasilionis, ką jis ten gali nuveikt, pirmą kart į užsienį iš Šakių išvažiavo:) Rimukui nelabai ir LKL vietos matosi, ne bent vėl Vainauskėlis išlystų:)
2019-03-21
+3
Jonas
kurtinys pasikviete kuncaity ir dar ta teftely ir ryto. eurolygos treneriu stabas....pasvaly nebent galetu treniruot
2019-03-21
-1
tai kur jam kas siule? eurolygoj jau senai sakiau niekas jam nepasiulys nebent chimkai..tai tegu dziaugias tokia laime.
2019-03-21
Dzin Kurciui tie pralaimejimai, vis tiek siemet EL nieko nebebus jau buvo aisku. O pinigus rusai moka gerus tai kas ne dzin treniruot komanda kai zinai jog rezultatu nebus ir taves nekaltins nieks, blogiausiu atevju po sezono iseis.
2019-03-20
+7
Kur jis daugiau galejo eit? EL komanda darba siule, kaip neimt.
2019-03-20
+7
gaila kurtinaicio galejo kitur eit.
2019-03-20
-1
HOWHIGH
viska pasako likus keliom min iki varzybu galo Shvedo reakcija i kurtinaicio min pertraukeles metu braizomus derinius ir t.t. Shvedas net nepazejo beveik i ji ir akivaizdziai ziurejo kazkur i tribunas....Zodziu Rimukui sunku ten su juo jokios pagarbos ir t.t. Vasara vel ieskosis naujos komandos kurtis