Nuotr. Reuters - Scanpix
  • „Mavericks“ išvykoje 118:126 neatsilaikė prieš „Trail Blazers“

• Nugalėtojams 33 taškus surinko ir 12 rezultatyvių perdavimų atliko Lillardas

• Dončičius Dalaso klubui pelnė 24 taškus

Luka Dončičius sužaidė dar vienas solidžias rungtynes, tačiau tai jo atstovaujamos Dalaso „Mavericks“ (28-43) ekipos nuo eilinio pralaimėjo Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) neišgelbėjo.

33
40
50%
6/12
90%
9/10

Namuose žaidęs Portlando „Trail Blazers“ (44-27) klubas dominavo aikštėje nuo pirmųjų mačo minučių ir iškovojo užtikrintą pergalę – 126:118 (26:17, 39:35, 36:31, 25:35).

Mačo lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kai šeimininkai laimėjo atkarpą 23:8 ir įgijo dviženklį pranašumą (65:52), o per trečiąjį ketvirtį jį dar padidino (101:83) bei užtikrintai užbaigė dvikovą – 126:118.

Dalaso ekipos nuo 9-ojo pralaimėjimo per pastarąsias 10 rungtynių neišgelbėjo solidus Dončičiaus pasirodymas. Slovėnas per 29 minutes pelnė 24 taškus (7/12  dvit., 1/4 trit., 7/7 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Lygos naujokas buvo rezultatyviausias savo ekipoje.

Dirkas Nowitzki svečiams per 14 minučių pelnė 3 taškus (0/1 dvit., 1/1 trit.) ir atkovojo 2 kamuolius. Likus kelioms minutėms iki mačo pabaigos, „Moda Center“ arenoje susirinkę žiūrovai pradėjo skanduoti: „Norime Dirko“, tačiau vokietis ketvirtajame kėlinyje ant parketo nepasirodė.

Nugalėtojus į priekį vedė Damianas Lillardas. Gynėjas per 30 minučių pelnė 33 taškus (3/6 dvit., 6/12 trit., 9/10 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Trail Blazers“ žaidė pirmąją dvikovą be praėjusiose rungtynėse kelį susižeidusio C.J. McCollumo. Tiksli snaiperio sugrįžimo data ant parketo nėra žinoma.

Po šio laimėjimo Portlando ekipą nuo 3-iąją vietą Vakarų konferencijoje užimančios Hiustono „Rockets“ skiria viena pergalė.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 33 (6/12 trit., 12 rez. perd.), Sethas Curry 20, Enesas Kanteris 14 (10 atk. kam.), Jake'as Laymanas ir Jusufas Nurkičius (10 atk. kam.) po 13, Moe Harklessas 10.

„Mavericks“: Luka Dončičius 24, Justinas Jacksonas 21, Jalenas Brunsonas 16, Trey Burke'as 15, Timas Hardaway 14.