Nuotr. Imago Sport – Scanpix
  • „Bayern“ namuose 73:71 nugalėjo „Barcelona“

• Petteri Koponenas likus 6 sekundėms persivarė kamuolį per visą aikštę ir smeigė dvitaškį su sirena, taip išplėšdamas pergalę Miuncheno klubui

• „Bayern“ herojus susitikimo metu iš viso pelnė 14 taškų bei surinko 18 naudingumo balų

Petteri Koponenas likus 6 sekundėms persivarė kamuolį per visą aikštę ir smeigė dvitaškį su sirena, taip išplėšdamas „Bayern“ (13-15) tryliktąją pergalę – Miuncheno klubas Eurolygos susitikime namuose 73:71 (18:19, 14:17, 17:20, 24:15) parklupdė „Barcelona“ (16-12) krepšininkus.

14
18
100%
2/2
67%
2/3

Pirmuosius du kėlinius abi komandos žaidė itin apylygį krepšinį. Nors abu ketvirčius laimėjo „Barcelona“, katalonų pranašumas buvo nukerpamas dviem taikliais dvitaškiais – po dvidešimties žaidimo minučių Ispanijos klubas pirmavo 4 taškais (36:32).

Po ilgosios pertraukos sugrįžusi „Barcelona“ ir neleido Miuncheno klubui laimėti ir trečiojo kėlinio bei ketvirtyje triumfavo 20:17. Po trijų kėlinių Katalonijos klubas buvo priekyje 7 taškais – 56:49.

Likus 3 minutėms ir 20 sekundžių Koponenas pataikė tritaškį (65:63) ir pirmą kartą antrojoje susitikimo pusėje išvedė „Bayern“ į priekį.

Iki susitikimo pabaigos likus minutei ir 19 sekundžių Devinas Bookeris pataikė dvitaškį su pražanga, tačiau realizuoti baudos metimo jam nepavyko. Vis dėlto, jis išlygino rezultatą – 67:67.

Kitoje aikštės pusėje „Barcelona“ nepelnė taškų dviejų atakų paeiliui metu. Tuo pasinaudodamas „Bayern“ klubas surengė kantrią pozicinę ataką, kurios smaigalyje Stefanas Jovičius surado Vladimirą Lučičių, o šis – smeigė tolimą metimą iš krašto, taip išvesdamas savo ekipą į priekį ir iš vietų pakeldamas visus „Audi Dome“ arenos žiūrovus.

Likus 7 sekundėms buvo prasižengta prieš Thomasą Heurtelį, o šis pataikė abu baudų metimus – „Barcelona“ atsiliko 69:70.

Tuomet Nihada Dedovičius pataikė vieną baudos metimą, o kitoje aikštės pusėje Jaka Blazičius pataikė dvi baudas bei taip išlygino rezultatą 71:71.

Gimimo vieta: Suomija

„Bayern“ savo sąskaitoje jau nebeturėjo minutės pertraukėlių, todėl Koponenas per 6 sekundes persivarė kamuolį per visą aikštę, prabėgęs tritaškio liniją stabtelėjo bei taip ant parketo parklupdė Blazičių, atšoko atgal ir smeigė dvitaškį, atnešusį Miuncheno ekipai pergalę.

Pergalę išplėšęs Koponenas buvo ir naudingiausias ekipos krepšininkas – per 25 minutes pelnė 14 taškų (3/4 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą bei surinko 18 naudingumo balų.

„Bayern“: Petteri Koponenas ir Devinas Bookeris po 14, Derrickas Williamsas 11 (5 atk. kam.), Stefanas Jovičius 10, Danilo Barthelis 9.

„Barcelona“: Ante Tomičius (6 atk. kam., 5 rez. perd., 25 naud. bal.) ir Thomasas Heurtelis po 13, Chrisas Singletonas 12 (6 atk. kam.), Jaka Blažičius ir Pau Ribas po 10.

1 2  »
scenarijus paprastas: 9 vieta net jei ir viska laimetu nuo atkrintamuju skirs tik viena pergale, ir visi laimingi laukiam kito sezono, truputi anksciau zalgiriui reikejo uzsiimt sia matematika ir nebarstyt pergaliu.. tiek su anadolou cska milanu ir barca tikrai galejo susitvarkyt, bet nenorejo, galu gale 2018 dar kiek laimetu macu paleido, o dabar tiesiog vaisiai tokie jog per velu... Didziuojuosi ir taip, kad surimtejo kol kas ir bando garbingai pabaigt sezona, saunuoliai, to ir uztenka, o vieta tera faktas, tiesiog kai nepasistengi kartais laimet visa sirdimi, tai dazniausiai laimi biudzetas, ir tai dabar atspindi zalgirio esama pozicija... Nenorekit per daug, atsiminkit kad zalgiris visai mazytis europoj :)
2019-03-22
+3
Kawns
jus čia dėliojat , braižot , pykstatės kad ir kokios geros kortos sukristu žalgiriui visi kažkaip nenorit pripažint gal ar kaip Real Madrid lauks.
2019-03-22
Vakaras
Aš ir manau kad realiausias šansas db gaudyt graikus. Milanas tai tegul laimi, dzin jis iš jo pergalės bent prieš pao but nauda. Geriau pagalvojus baskai tikrai gali nk nebelaimet, bet bus matyt su šiuo variantu.
2019-03-22
-7
Vakaras
Kas būtų jeigu būtų, nesitiki pagal jūsų fantazijas, kad baskai pralos 3 kartus, nors ir tvarkaraštis nėra jiems palankus. Jie nepalankus kaip tiesioginiai aponentai, taip pat ir milanas, aš linkiu kad jis aplostu pao, nes šitą komanda visi pamiršta. Jin gali netikėtai tapati Žalgirį iskikint anksčiau laiko.
2019-03-22
Zalgiris
Zalgirio vienintelis sansas, kad Baskai su Milanu neiškovotų ne vienos pergales, o Zalgiris visas
2019-03-22
-4
Vakaras
Ką tu čia pezi :D nei baskai nei milanas, Žalgiris neturi pranašumo nei su vienu, jie nėra tiesioginiai aponentai ir tuo labiau net reikia kad milanas aplostu pao. Nes tik oly ir pao yra tiesioginiai ir jiems galima daugiausiai leist laimėt po 1 kartą, bet šiuo atveju Žalgiris turi laimėt visus likusius 3 kartus. Ir td visi turi po 15, o kadangi Žalgiris turėtų pranašumą prieš abu jis but 8. Vsio, daugiau kitų scenarijų nėra.
2019-03-22
+1
Fh
Vienintelis Žalgirio šansas gaudyt graikus taip kad geriausia būtų kad armani ir baskai surinktų po 16 pergalių o va pao 2 kart pralošt iš 3 mačų likusių kas visiškai realu tada jei žali laimi visus mačus patektų kaip 8 komanda kitas scenarijus nelabai realus nes tiek su baskais tiek su armani yra tarpusavio nepalankus
2019-03-22
+1
Šlangdongas
Baskai su Milanu apskritai dar gali ir likti su 14 pergalių. Baskai ryt su REAL (dar liks Efes ir CSKA), Milanas su PAO (dar liks Fener ir Efes).