Nuotr. Basketnews.lt/D.Lukšta
  • „Anadolu Efes“ išvykoje 91:84 nugalėjo „Budučnost“

• Stambulo klubo lyderis Vasilije Micičius susitikimo metu pelnė 18 taškų bei surinko 23 naudingumo balus

• Ši pergalė leido „Anadolu Efes“ klubui užsitikrinti ketvirtąją vietą Eurolygos turnyrinėje lentelėje

„Anadolu Efes“ (18-10) krepšininkai dar pirmojo kėlinio metu susikrovė pranašumą, kuris padėjo pamatą pergalei ketvirtadienio vakarą.

18
23
6
50%
4/8

Vasilije Micičiaus vedamas Stambulo klubas Eurolygos susitikime išvykoje 91:84 (27:19, 26:21, 18:18, 20:26) nugalėjo vienus iš turnyrinės lentelės autsaiderių – Podgoricos „Budučnost“ (6-22) krepšininkus.

Susitikimo pradžioje „Anadolu Efes“ spurtavo 12:2, o po pirmojo kėlinio jau pirmavo 8 taškais (27:19). Antrajame ketvirtyje Ergino Atamano auklėtiniai vadelių iš savo rankų nepaleido, o tik padidino pranašumą – po dvidešimties žaidimo minučių Stambulo klubas buvo priekyje 53:40.

Trečiajame kėlinyje abi ekipos jau žaidė apylygį krepšinį, o tai atspindėjo ir rezultatas – ketvirtį komandos užbaigė lygiosiomis (18:18). Po trijų kėlinių „Anadolu Efes“ pirmavo 71:58.

Lemiame ketvirtyje „Budučnost“ pabudo ir jį laimėjo 26:20. Vis dėlto pranašumo, kurį Stambulo komanda buvo susikrovusi per pirmuosius tris kėlinius, užteko – „Anadolu Efes“ šventė pergalę rezultatu 91:84.

Ši pergalė leido „Anadolu Efes“ klubui užsitikrinti ketvirtąją vietą Eurolygos turnyrinėje lentelėje. Penktojoje pozicijoje esanti „Barcelona” dėl pralaimėjimo Miuncheno „Bayern“ ekipai ir Atamano kariaunos turimo tarpusavio pranašumo Stambulo komandos jau nebeaplenks.

„Anadolu Efes“ lyderis Micičius susitikimo metu pelnė 18 taškų (2/3 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud. met.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė vieną kamuolį bei surinko 23 naudingumo balus.

„Budučnost“: Edwinas Jacksonas 17, Goga Bitadze 16 (5 atk. kam., 22 naud. bal.), Norrisas Cole'as 10, Earlas Clarkas (5 atk. kam.) ir Petaras Popovičius po 9.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 18 (6 rez. perd.), Tiboras Pleissas 16, Bryantas Dunstonas 14, Krunoslavas Simonas 13 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Rodrigue'as Beaubois 12.