Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Be traumuotų Justo Vazalio ir Martyno Linkevičiaus į kovą lemiamose penktose,Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) aštuntfinalio serijos rungtynėse Šilutėje stojusi Jonavos „Sintek-Jonava“ 85:81 (23:21, 12:20, 29:18, 21:22) nugalėjo „Šilutę“ ir pateko į ketvirtfinalį.

18
25
57%
8/14
16

Seriją Rimanto Grigo treniruojama ekipa laimėjo rezultatu 3-2 ir lygos ketvirtfinalio etape dėl bilieto į finalo ketvertą kovos su „Telšių“ krepšininkais. Pirmosios serijos iki trijų pergalių rungtynės vyks sekmadienį nuo 16 val. Telšiuose.

Pirmąjį kėlinį sirgalių būrio Šilutėje palaikoma Jonavos ekipa laimėjo dviejų tašku persvara (23:21). Tiesa, Rimanto Grigo auklėtiniai krito į duobę antrajame kėlinyje, kuomet „Šilutė“ surengė spurtą net 14:3 ir pavojingai nutolo – 35:26.

Grantas Vasiliauskas ir Justas Furmanavičius budino jonaviečius – 31:35, o Augustino Jankaičio keturi taškai iš eilės neleido šeimininkams susikrauti ryškesnės persvaros prieš antrąją mačo dalį – 35:41.

Po didžiosios pertraukos savo spurtą 12:2 surengė „Sintek-Jonava“ ir išsiveržė į priekį – 47:43. Nors „Šilutė“ susigrąžino persvarą – 48:47, jonaviečiai per pusantros minutės pataikė tris tritaškius ir vėl pirmavo – 58:52.

Greitai svečių persvara pasiekė ir 8 taškų ribą – 63:55. Po trijų ketvirčių Jonavos ekipa pirmavo 64:59.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo lygia abiejų komandų kova, o įpusėjus ketvirčiui „Šilutė“ minimalia persvara buvo priekyje – 72:71. Komandos keitėsi taškais ir, prasidėjus priešpaskutinei susitikimo minutei, Ryčio Juknevičiaus baudos metimas ir Augustino Jankaičio dvitaškis sukrovė svečiams keturių taškų persvarą – 81:77.

„Šilutė“ atsakė dviem Jeffery Perksino baudų metimais, o Jonavos klubo gretose prie baudų metimo linijos net dukart iš eilės keliavęs Juknevičius realizavo viską – 85:79. Per likusias 12 sekundžių šeimininkams pavyko pataikyti dvitaškį ir pergalę bei bilietą į ketvirtfinalį šventė jonaviečiai – 85:81.

„Šilutė“: Jeffery Perkinsas 19, Evaldas Džiaugys 15, Mantas Šerkšnas 14, Ky Howardas 10.

„Sintek-Jonava“: Justas Furmanavičius 20, Augustinas Jankaitis 18 (16 atk. kam.), Martynas Pacevičius 15, Rytis Juknevičius 12, Ernestas Serkevičius 10, Grantas Vasiliauskas 7.

Atrinkti (0) Visi (10)
Apie...
Rytis Juknevicius yra nesveikas su savo vaidyba ir protu
2019-03-23
+2
Expert
Jeigu lūzeriai yra ta Šilutės komanda, todėl ir pralošė. Jonava tikrai nusipelnė laimėti, jau ir taip ilgai jie tampėsi su ta Šilute. Grigui atėjus, atsigavo Jonavos komanda akivaizdžiai. Gaila, kad jų lyderis Linkevičius traumuotas negali žaisti. Su juo būtų nupūtę iškart sausai tą Šilutę.
2019-03-23
Tikras Šilutiskis
dūhas tu ne expertas lepsi tu bl...
2019-03-23
+1
....
Idomus faktas, kai pagrindiniu rungtyniu teiseju paskirtas asmuo atsisako teisejauti... tai verta susimastyti.... niekas cia neverkia, paziurekit i savo "treneri" kuris visos serijos metu zyze ir verke tiek prie sekretoriato tiek teisejams tiek ir po rungtyniu