Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Vilniaus „Rytą“ Europos taurės ketvirtfinalyje eliminavusi Valensijos „Basket“ žengė į pirmenybių finalą. Ispanijos klubas antrose pusfinalio rungtynėse svečiuose 79:73 (23:16, 16:20, 17:16, 23:21) įveikė Kazanės UNIKS ir seriją laimėjo 2-0.

15
19
2
100%
5/5

Valensijos ekipa Europos taurės finale žais antrą kartą per pastaruosius trejus metus. 2017-ais metais ši komanda kovoje dėl trofėjaus pralaimėjo prieš Malagos „Unicaja“, o praėjusį sezoną dalyvavo Eurolygoje kaip 2017-ų metų Ispanijos čempionė.

„Basket“ finalo serijoje lauks Roko Giedraičio atstovaujamos Berlyno ALBA ir Andoros „MoraBanc“ serijos laimėtoja. Šiuo metu 1-0 pirmauja ALBA.

Antroji šių komandų akistata penktadienį Andoroje startuos 21.15 val. Lietuvos laiku.

UNIKS: Errickas McColumas 13, Maurice'as Ndouras ir Jamaras Smithas – po 11, Antonas Ponkrašovas 10.

„Basket“: Mattas Thomasas ir Samas Van Rossomas – po 15, Fernando San Emeterio 11, Bojanas Dubljevičius 10.