• Madrido komanda šiame mače vertėsi be poilsio gavusių Facundo Campazzo, Edy Tavareso ir Felipe Reyeso bei traumuoto Gabrielo Decko

• Sergio Llullas nerungtyniavo nuo trečiojo kėlinio pabaigos, o ketvirtajame ketvirtyje „Real“ gretose debiutavo 18-metis švedas

• Tadas Sedekerskis per pusantros minutės niekuo nepasižymėjo

• Vincentas Poirier pelnė 19 taškų ir atkovojo 16 kamuolių

Labai svarbią pergalę Eurolygoje iškovojo vietos atkrintamosiose siekianti Vitorijos „Baskonia“ (15-13) komanda su Tadu Sedekerskiu. Baskai savo aikštėje beveik 12,3 tūkst. sirgalių akivaizdoje 86:78 (22:18, 17:18, 25:17, 22:23) pranoko Madrido „Real“ (21-7) ir sutvirtino savo pozicijas stipriausiųjų aštuntuke.

19
30
16
60%
3/5

Likus sužaisti 2 turus, Vitorijos komanda su 15 laimėjimų per 28 rungtynes rikiuojasi šešta. Visai šalia – septintoje pozicijoje – žengia Luko Lekavičiaus atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“, savo sąskaitoje taip pat turinti 15 pergalių.

8-9 vietas dalijasi po 14 kartų laimėjusios Milano „AX Armani Exchange“ su Mindaugu Kuzminsku ir Pirėjo „Olympiakos“, Kauno „Žalgiris“ su 13 pergalių yra dešimtas. Po tiek pat pergalių, kaip ir kauniečiai, turi žemiau įsitvirtinusios Tel Avivo „Maccabi“ ir Miuncheno „Bayern“.

Madrido komanda jau yra užsitikrinusi mažiausiai trečiąją vietą turnyrinėje lentelėje, kas jiems garantuoja patekimą į atkrintamąsias ir namų pranašumą ketvirtfinalio serijoje.

„Real“ šiame susitikime vertėsi be gynėjo Facundo Campazzo, puolėjo Gabrielo Decko ir centrų Edy Tavareso bei Felipe Reyeso. Iš šių keturių krepšininkų vienintelis traumuotas yra Deckas, likusiems buvo suteiktas poilsis.

Pagrindis „Real“ atakų organizatorius Sergio Llullas ant suolo buvo pasodintas trečiajame kėlinyje likus žaisti 2 minutes ir 39 sekundes bei paskui aikštėje nebepasirodė.

Iš viso Ispanijos krepšinio žvaigždė rungtyniavo 22 minutes, pasižymėjo 5 taškais (2/4 dvitaškiai, 0/8 tritaškiai, 1/1 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius bei įsirašė 4 naudingumo balus.

Ketvirtojo kėlinio viduryje baskams pirmaujant 69:56, Pablo Laso nuo „Real“ atsarginių žaidėjų suolelio pakėlė dublerį Melwiną Pantzarą, kuriam tai buvo debiutas Eurolygoje. Likusias pusdevintos minutės sužaidęs 18-metis švedas pasižymėjo 3 taškais (0/1 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), rezultatyviu perdavimu ir prarastu kamuoliu.

Daugiausia pelno: Anthony Randolph

Mačą starto penkete pradėję Anthony Randolphas ir Fabienas Causeuras aikštėje praleido kiek mažiau nei 10 minučių. Ognjenas Kuzmičius rungtyniavo 11 minučių.

Daugiausiai – 30 minučių – žaidė Trey Thompkinsas, kurio sezono žaidimo vidurkis – apie 17 minučių.

Sedekerskis per pusantros minutės nespėjo niekuo pasižymėti.

„Baskonia“: Luca Vildoza 20, Vincentas Poirier 19 (16 atk. kam.), Johannesas Voigtmannas 13 (12 atk. kam.), Marcelinho Huertas 12, Shavonas Shieldsas 10.

„Real“: Trey Thompkinsas 17, Jaycee Carrollas 16, Klemenas Prepeličius ir Santi Yusta – po 9.

Atrinkti (0) Visi (7)
ernestas
Turetu kazkas imtis veiksmu , bet kaip eurolygos prezidentas ispanas tai nieko nepadarysi , sava chebra .
2019-03-23
+6
Emigrantas
Ar tik ne specialiai Real žaidė vos ne antra sudėtimi? Paslauga saviems? Ilsino žaidėjus, prieš ką? Jei su Žalgiriu žais stipriausios sudėties, tada viskas aišku - padėjo saviems!!!
2019-03-23
+7
Tai čia iškart aišku buvo kad taip bus..
2019-03-23
+3
Katas
Tik dėl to panašu, nes zalgiris dar kovoja dėl astuntuko :D čia pats zalgiris kaltas, kad grybą pjovė sezono pradžioje. Nereikia dabar kaltu ieškot.