Nuotr.: BNS
  • Vilniaus „Rytas“ svečiuose 75:68 įveikė Prienų „Skycop“

• Debiutavęs Derekas Needhamas pelnė 15 taškų ir surinko 14 naudingumo balų

• Šiose rungtynėse Deivido Sirvydžio žaidimą stebėjo Bruklino „Nets“ skautas Trajanas Langdonas

Dereko Needhamo debiutas – pergalingas. Ketvirtajame kėlinyje atkutęs Vilniaus „Rytas“ (19-6) svečiuose 75:68 (17:19, 17:21, 18:14, 23:14) palaužė Prienų „Skycop“.

Fotogalerija

Amerikietis savo debiutinėse rungtynėse pelnė 15 taškų, perėmė 4 ir atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius pardavimus bei surinko 14 naudingumo balų.

Mačo pradžia priklausė svečiams, kurie vedami Arciomo Parachouskio pradėjo rungtynes spurtu 6:0, tačiau greitai atgiję prieniškiai prapliupo tolimais metimais ir atsakė savo atkarpa 10:0 ir išsiveržė į priekį (10:6).

Antrajame ketvirtyje šeimininkai pateikė dar rimtesnį pareiškimą. Malcolmas Grantas ir Vytenis Lipkevičius pataikė po tritaškį, o pastarasis dar pridėjo taškus iš po krepšio ir „Skycop“ persvara pasiekė dviženklę – 40:30.

Antroji rungynių pusė vyko itin lygiai. Ketvirtojo kėlinio pradžioje Darjušas Lavrinovičius surinko 5 taškus iš eilės ir po taiklaus tritaškio per Parachouskį rezultatą išlygino – 59:59.

Vis tik po šio epizodo svečiai prabudo. Needhamas pataikė iš toli, Eimantas Bendžius pridėjo dar du tolimus šūvius iš eilės, o Martynas Echodas įkrovė iš viršaus ir, iki mačo pabaigos likus mažiau nei 2 minutėms, „Ryto“ persvara pasiekė 7 taškus – 70:63.

Malcolmas Grantas dar pataikė dvitaškį, tačiau Bendžius atseikėjo dar vieną tritaškį ir rungtynių pabaiga tapo aiški (73:65).

Šį susitikimą stebėjo ir buvęs krepšininkas bei dabar Bruklino „Nets“ klube skautu besidarbuojantis Trajanas Langdonas. Amerikietis stebėjo Deivido Sirvydžio žaidimą.

Vis tik jaunajam talentui sublizgėti nepavyko. Sirvydis šiame mače per 16 minučių pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškių, 1/4 tritaškių), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, užsidirbo 2 pražangas ir surinko 1 naudingumo balą.

Vilniečių gretose šį vakarą nebuvo D.J. Seeley, o „Skycop“ klubas vertėsi be Arno Labucko.

„Skycop“: Malcolmas Grantas 19 (3/4 trit.), Darjušas Lavrinovičius 11 (1/5 trit.), Mindaugas Lukauskis ir Vytenis Lipkevičius po 10.

„Rytas“: Eimantas Bendžius (4/10 trit.) ir Martynas Echodas (6/9 dvit..) po 16, Derekas Needhamas 15 (6/9 dvit.), Arciomas Parachouskis 11.

Trenerių komentarai:

Atrinkti (0) Visi (27)
Да, я русский
Aciu uz jusu rupesti zalia siuksle. As taip galvoju, kad Ryto zaidimai, pergales i pralaimejimai jums rupi daugiau negu Zalgirio. 👏👏👏