Nuotr.: imago/Xinhua-Scanpix
Nuotr. imago/Xinhua-Scanpix

Buvęs Vilniaus „Ryto“ legionierius Billy Baronas Adrijos lygos pusfinalyje surengė neeilinį vienos minutės pasirodymą.

Gimimo vieta: JAV

Barono vedama Belgrado „Crvena Zvezda“ savo aikštelėje per pratęsimą 106:101 (21:11, 15:24, 24:28, 25:22, 21:16) pranoko amžinus varžovus Belgrado „Partizan“ ir serijoje iki 2 pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Esant rezultatui 96:96, Baronas pelnė taškus su pražanga, o kitoje atakoje įmetė iš po krepšio ir šeimininkų persvarą padidino iki 5 taškų – 101:96.

Rungtynėms artėjant į pabaigą, amerikietis pridėjo dar keturis taiklius baudų metimus ir įtvirtino savo komandos pergalę.

Iš viso Baronas pelnė 23 taškus (3/3 dvitaškių, 4/5 tritaškių, 5/5 baudos), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus.

Antrosios serijos rungtynės kitą šeštadienį vyks „Partizan“ tvirtovėje.

Baronas „Ryto“ gretose žaidė 2014-15 m. sezone ir Lietuvos krepšinio lygoje vidutiniškai pelnydavo po 6,1 taško, atkovodavo po 1 kamuolį, atlikdavo po 0,8 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo po 5,3 naudingumo balus per susitikimą.

„Crvena Zvezda“: Billy Baronas 23 (4/5 trit.), Dejanas Davidovacas 18, Filipas Čovičius 16.

„Partizan“: Vanja Marinkovičius 20, Jockas Landale‘as 17, Alexas Renfroe 14.

Paskutinė rungtynių minutė:

Ablomas
Kaip ir dauguma zaideju, zaidzia visur, bet ne ryte :)
2019-03-25
+1
ayo
tai cia daug buvusiu ryto zaideju sulosia geras rungtynes, kai klubas metai is metu atmestinai dirba tai visiem ten jau pofik yra ant kiek tu geras esi