Nuotr. AP - Scanpix
  • „Grizzlies“ savo aikštėje 99:112 nusileido „Timberwolves“ krepšininkams

• Valančiūnas pelnė 20 taškų ir atkovojo 14 kamuolių

• Nugalėtojams Townsas surinko 33 taškus ir atkovojo 23 kamuolius

Memfio „Grizzlies“ (29-44) NBA rungtynėse namuose 99:112 (25:25, 25:24, 18:35, 31:28) nusileido Minesotos „Timberwolves“ (33-40) ekipai.

33
43
23
57%
4/7

Šeimininkų gretose dar vieną galingą pasirodymą surengė Jonas Valančiūnas. Lietuvis per 26 minutes pelnė 20 taškų (6/14 dvit., 1/1 trit., 5/7 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tiek pat kartų blokavo varžovo metimą ir 4 sykius suklydo.

Antrajame kėlinyje Valančiūnas pataikė tolimą metimą, o po jo mačo komentatoriai prabilo lietuviškai: „Jėga! Jėga!“ Dar po minutės, lietuviui pelnius taškus iš po krepšio, amerikiečių komentatoriai vėl pakartojo lietuvišką žodį.

„Grizzlies“, kurie rungtyniavo po pratęsimu pasibaigusio mačo Orlande, į priekį varžovus paleido trečiajame ketvirtyje, kurį pralaimėjo 18:35 (68:84).

Ketvirtajame kėlinyje svečiai užtikrintai išsaugojo įgytą pranašumą ir nutraukė penkių pralaimėjimų seriją – 112:99.

„Mes sugriuvome“, – po dvikovos teigė Valančiūnas.

Memfio ekipos vyriausiasis treneris J. B. Bickerstaffas pripažino, kad jo auklėtiniams pritrūko jėgų.

„Manau, kad mums buvo sunku atsigauti po vakarykščio mačo. Vyrukai kovėsi, bet mums nepavyko rasti kibirkšties“, – po mačo teigė Bickerstaffas.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose rungtyniavo Mike'as Conley. Gynėjas per 35 minutes įmetė 23 taškus (5/11 dvit., 2/6 trit., 7/8 baud.) ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Antrajame kėlinyje kelio skausmus patyręs „Grizzlies“ aukštaūgis Joakimas Noah po pertraukos į aikštę nebegrįžo. Prancūzas per 9 minutes spėjo pelnyti 5 taškus ir atkovoti tiek pat kamuolių.

Nugalėtojų ekipoje nesulaikomai žaidęs Karlas-Anthony Townsas per 33 minutes surinko 33 taškus (8/13 dvit., 4/7 trit., 5/5 baud.), atkovojo 23 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet 5 sykius suklydo.

„Grizzlies“: Mike'as Conley 23, Jonas Valančiūnas 20 (14 atk. kam., 3 blk.), Delonas Wrightas 12.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 33 (23 atk. kam.), Andrew Wigginsas 22, Joshas Okogie 17, Tyusas Jonesas 12 (9 rez. perd.), Dario Šaričius 11.