Nuotr. AP - Scanpix
  • „Mavericks“ krepšininkai išvykoje 126:91 nepasigailėjo NBA čempionų

• Nugalėtojams Dončičius surinko trigubą dublį: 23 taškai, 11 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų

• Nowitzki sužaidė rezultatyviausią sezono mačą ir pelnė 21 tašką

„Golden State Warriors“ (49-23) klubas NBA rungtynėse namuose 91:126 (22:37, 24:37, 24:34, 21:18) buvo sutriuškintas Dalaso „Mavericks“ (29-44) krepšininkų.

23
29
11
10

12-os pralaimėjimų seriją Oaklande nutraukusią „Mavericks“ į priekį tempė Luka Dončičiaus ir Dirko Nowitzki tandemas.

Dončičius nugalėtojams per 27 minutes pelnė 23 taškus (2/3 dvit., 4/11 trit., 7/11 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir surinko 6-ąjį trigubą dublį šį sezoną.

Nowitzki per 26 minutes pelnė 21 tašką (3/6 dvit., 5/8 trit.) ir atkovojo 5 kamuolius. Tai buvo rezultatyviausios vokiečio rungtynės šį sezoną.

„Pastaruosius kelis mačus nebuvau pagavęs gero pataikymo ritmo. Šiandien man tai pavyko padaryti“, – po dvikovos džiaugėsi Nowitzki.

Dalaso ekipos pranašumas prieš NBA čempionus nekėlė abejonių nuo pirmųjų minučių, o po trijų kėlinių komandas skyrė 38 taškai – 108:70.

Šeimininkų gretose išsiskyrė 25 taškus (9/17 dvit., 0/8 trit., 7/7 baud.) pelnęs Kevinas Durantas. Puolėjas per 29 minutes dar spėjo atkovoti 5 kamuolius ir atlikti 4 rezultatyvius perdavimus.

„Warriors“, kuriems nepadėjo poilsio gavęs Stephenas Curry, po šio pralaimėjimo į Vakarų konferencijos viršūnę užleido Denverio „Nuggets“ ekipą.

„Warriors“: Kevinas Durantas 25 (0/8 trit.), DeMarcusas Cousinsas 19, Kevonas Looney 12.

„Mavericks“: Luka Dončičius 23 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), Dirkas Nowitzki 21 (5/8 trit.), Ryanas Broekhoffas 17, Maxi Kleberis 16 (9 atk. kam.), Trey Burke'as 13, Jalenas Brunsonas 11.

kunigas
Galetu Dirkas dar dominuot jei noretu
2019-03-24
-1
kasioguru
zinant kad Mavs turejo ilga pralaimejimu serija ir kad isvykose yra laimeje vos keleta varzybu, tai cia toks rezultatas kvepia lazybom. turbut visi GS kasioriu draugai ir pazistami ejo statyt sikart.
2019-03-24
-5
Statėsi vėl Vaidai?
2019-03-24
Dainius
Dirkas dar rado savyje parako , na o Warriors su tokiu žaidimu sezono gale gali paleist pirmąją vietą konferencijoj, apskritai ši sezona Warriors gynyba tragiška, neabejoju kad playofuose susiims bet prarast namų pranašumą nera gerai