Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Lukoševičius

Gaziantepo „Gaziantep Basketbol“ (13-8) komanda su Šarūnu Vasiliausku priešakyje buvo labai arti staigmenos Turkijos čempionate.

Daugiausia pataiko: Bryant Dunston

Lietuvis pelnė 12 taškų, tačiau jo ekipa namuose 65:66 (15:15, 10:24, 18:18, 22:9) dramatiškai pralaimėjo Eurolygoje kovojančiam Stambulo „Anadolu Efes“ (18-3) klubui.

„Gaziantep Basketbol“ turėjo realią progą išplėšti pergalę, bet likus žaisti 3 sekundes pražangą išprovokavęs Tony Frankas prametė abi baudas ir „Anadolu Efes“ išsigelbėjo.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui, Stambulo klubas pirmavo užtikrinta – 14 taškų – persvara (57:43). Visgi lemiamų 10 minučių atkarpoje „Anadolu Efes“ tepelnė 9 taškus, Gaziantepo klubas surinko 22 ir pavijo savo varžovus.

Susitikimą starto penkete pradėjęs Vasiliauskas per 35 minutes realizavo 3 iš 7 dvitaškių, 2 iš 4 tritaškių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, po 3 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 10 naudingumo balų.

Lemiamu metu prametęs Frankas įsirašė galingą dvigubą dublį – 18 taškų, 23 atkovoti kamuoliai ir 38 naudingumo balai.

„Anadolu Efes“ vertėsi be trijų buvusių žalgiriečių Brocko Motumo, Jameso Andersono ir Vasilije Micičiaus.

„Gaziantep Basketbol“: Tonye Frankas 18 (23 atk. kam.), Marko Tomas 15 (4/7 trit.), Šarūnas Vasiliauskas 12, Shaquielle'as McKissicas 10.

„Anadolu Efes“: Adrienas Moermanas 14 (6/15 metimai), Sertacas Sanli 11, Rodrigue Beaubois 10.