Triuškinančią pergalę ULEB Eurolygoje ketvirtadienį (01.24) iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkai. Jie savo aikštelėje 88:68 (16:15, 26:14, 28:18, 18:21) nugalėjo Stambulo „Fenerbahce Ulker“ ekipą.

Intriga šiose rungtynėse laikėsi tik per pirmąjį jų ketvirtį. Graikai jau antrąjį kėlinį įgijo dviženklį pranašumą (42:29), o 30-ąją mačo minutę komandas skyrė jau 24 taškai (70:46).

Rezultatyviausias šio sezono savo rungtynes Eurolygoje sužaidė Šarūnas Jasikevičius. Lietuvis per 25 minutes pelnė 23 taškus (3/5 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 8/8 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau sykį suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Panathinaikos“: Šarūnas Jasikevičius 23, Vassilis Spanoulis 12, Efstratios Perperoglou 9, Fragisko Alvertis 8, Mike‘as Batiste‘as 7.

„Fenerbahce Ulker“: Tarence‘as Kinsey 20, Gasperas Vidmaras 12, Jamesas White‘as 12, Omeras Asikas 7.

Atrinkti (0) Visi (9)
Kaip per 25 min tai sauniai cia Jasikevičius pasirodė....tik aisku be galo truksta rezultatyviu perdavimu kuriu jis seniau atlikdavo daugiau...
2008-01-25
-1
nu liuksiskai suzaide tik kur prapuole jo rezultatyvus perdavimai?

tai pradeda kelti nerima
2008-01-25
-1
to europa: pritariu tau kad kukloka.aisku ce labai gerai sulose bet 1 asistas per mazai..jau nepirma kart taip.vis toliau vis maziau saras izaideju losia.
2008-01-24
+1
bc_žalgiris
O batista negaves traumos???
2008-01-24
-1
na, 27-28 tasku su kokia JAV galesime tiketis. bet perdavimu skaiciaus mazejimas kelia nerima, nes Saras vis daugiau zaidzia SG (kazkaip kartu buna diamantidis arba Spanoulis)