Nuotr. Reuters – Scanpix
  • „Lakers“ namuose 111:106 nugalėjo „Kings“

• LeBronas Jamesas pelnė 29 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų

• Kyle'as Kuzma per trečiąjį kėlinį surinko 21 iš 29 sumestų taškų

LeBronas Jamesas surinko efektyvų trigubą dublį, o Kyle‘as Kuzma trečiajame kėlinyje sumetė 21 tašką – abu šie lyderiai padėjo „Lakers“ (32-41) nutraukti pragarišką penkių pralaimėjimų seriją.

29
35
11
11

Los Andželo klubas pirmadienio naktį Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) susitikime namuose 111:106 (22:20, 26:29, 39:28, 24:29) nugalėjo  Sakramento „Kings“ (36-37).

Kuzma iš viso surinko 29 taškus (5/8 dvit., 5/14 trit., 4/5 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei užfiksavo 18 balų vertės efektyvumą.

Trečiajame ketvirtyje spindėjęs krepšininkas pataikė 7 iš 8 metimų iš žaidimo, įskaitant 4 iš 5 tolimų metimų. Tai buvo jau ketvirtosios rungtynės šį sezoną, kai Kuzma renka bent 20 taškų per kėlinį.

Jamesas buvo naudingiausias – per 35 minutes pelnė 29 taškus (6/16 dvit., 3/6 trit., 8/9 baud. met.), atkovojo 11 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų bei surinko 35 naudingumo balus.

„Lakers“ laimėjo vos trečiąjį sykį per pastaruosius 15 susitikimų. Tuo metu „Kings“ svečiuose pralaimėjo ketvirtąjį kartą paeiliui.

Nors ir pralaimėjo, Sakramento ekipos atsarginiai krepšininkai Los Andželo klubo rezervą pranoko 51:17.

„Lakers“: LeBronas Jamesas (11 atk. kam., 11 rez. perd., 35 naud. bal.) ir Kyle’as Kuzma (6 atk. kam.) po 29, JaVale’as McGee 17 (14 atk. kam.), Kentavious Caldwell-Pope’as 16 (7 atk. kam.), Lance‘as Stephensonas 8 (7 atk. kam.), Rajonas Rondo 3 (9 rez. perd., 5 atk. kam.).

„Kings“: Marvinas Bagley 25 (11 atk. kam.), Buddy Hieldas 18 (6 atk. kam.), Bogdanas Bogdanovičius 17, Harrisonas Barnesas ir Willie Cauley-Steinas (9 atk. kam.) po 10, De’Aronas Foxas 9 (6 atk. kam., 6 per. kam.), Nemanja Bjelica 8 (6 atk. kam.).