Nuotr.: Basketnews.lt/D.Lukšta
Nuotr. Basketnews.lt/D.Lukšta

Janis Timma ir Aleksejus Švedas pirmadienio vakarą tiesiog dominavo, o „Chimki“ (15-5) šventė trečiąją pergalę paeiliui.

Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities klubas VTB Vieningosios lygos susitikime namuose 93:80 (25:23, 24:23, 18:18, 26:16) nugalėjo svečius iš Kazachstano – „Astana“ (13-8) krepšininkus.

Susitikimo pradžioje abi komandos žaidė apylygį krepšinį. Nors abiejuose pirmuosiuose kėliniuose triumfavo „Chimki“ (25:23, 24:23), ekipai nepavyko susikrauti didesnio pranašumo ir į ilgąją pertrauką Maskvos srities klubo krepšininkai patraukė pirmaudami 3 taškais – 49:46.

Trečiasis kėlinys ir vėl nedavė apčiuopiamų vaisių, mat komandos jį sužaidė lygiosiomis (18:18). Vis dėlto lemiamame ketvirtyje šeimininkams pavyko rezultatą perlaužti – kėlinį jie laimėjo dešimčia taškų (26:16), o tai įtvirtino pergale rezultatu 93:80.

Prieš keletą savaičių iš Pirėjo „Olympiakos“ klubo į Maskvą atvykęs latvis Timma per 32 minutes pelnė 26 taškus (6/7 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 28 naudingumo balus.

Jam puikiai talkino Švedas, per 32 minutes surinkęs 22 taškus (4/8 dvit., 3/10 trit., 5/7 baud. met.), atlikęs 11 rezultatyvių perdavimų, atkovojęs 7 kamuolius bei užfiksavęs 25 balų efektyvumą.

Lietuviškasis Maskvos srities klubas po 20 turų turnyrinėje Vieningosios lygos lentelėje rikiuojasi trečiojoje vietoje. Savo ruožtu „Astana“ užima šeštąją poziciją.

„Chimki“: Janis Timma 26 (5 atk. kam., 28 naud. bal.), Aleksejus Švedas 22 (11 rez. perd., 7 atk. kam., 25 naud. bal.), Malcolmas Thomasas 18, Jordanas Mickey 9.

„Astana“: J.J.O'Brienas 19, Michaelas Jenkinsas 17, Kennethas Hortonas 16 (6 atk. kam.), Stephenas Holtas 10.