Nuotr.: M.Baranauskas
Nuotr. M.Baranauskas

„Palangos Kuršiai“, po patirto skaudaus pralaimėjimo pirmajame NKL ketvirtfinalio serijos susitikime, reabilitavosi ir išvykoje po permainingos kovos 68:62 (13:15, 19:15, 12:20, 24:12) įveikė Molėtų „Ežerūno“ krepšininkus.

30
23
86%
6/7
29%
4/14

Serijoje iki trijų pergalių rezultatas lygus – 1:1. Šios ketvirtfinalio poros nugalėtojas iškovos vietą NKL finaliniame ketverte.

Trečiojo kėlinio pabaigoje šeimininkai įgijo 9-ių taškų pranašumą (50:41), tačiau tuomet svečiai surengė spurtą 11:2 ir 32-ąją minutę išlygino rezultatą – 52:52.

Mačo lūžis įvyko 37-ąją susitikimo minutę, kuomet Jalenas Riley, Aidas Viskontas ir Spenseris Mitchellas pridėjo po dvitaškį (62:57) ir nors Kostas Jonuška, likus dviems minutėms iki dvikovos pabaigos, pataikė tolimą metimą (60:62), „Palangos Kuršiai“ užtikrintai sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo pergalę – 68:62.

Nesulaikomai nugalėtojų gretose žaidė Riley. Gynėjas per 35 minutes pelnė 30 taškų (6/10 dvit., 4/14 trit., 6/7 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus.

Šeimininkų nuo pralaimėjimo neišgelbėjo puikus Jono Zako pasirodymas. 21-erių metų krepšininkas per 32 minutes pelnė 20 taškų (6/9 dvit., 2/9 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 18 naudingumo balų.

Trečiosios ketvirtfinalio serijos rungtynės įvyks ketvirtadienį (03-28) Palangoje.

„Ežerūnas“: Jonas Zakas 20 (6/9 dvit., 2/9 trit.), Arnas Beručka 15, Kostas Jonuška 10 (2/10 trit.).

„Palangos Kuršiai“: Jalenas Riley 30 (6/10 dvit., 4/14 trit., 6/7 baud.), Aidas Viskontas 13 (8 atk. kam.), Matas Jucikas 12 (8 atk. kam., 5 kld.).