Penkiskart NBA čempionas Robertas Horry prabilo tada, kai jo labiausiai reikėjo. Svarbių metimų meistras penktosiose NBA superfinalo rungtynėse pataikė pergalingą tritaškį ir San Antonijaus „Spurs“ šventė vieną svarbiausių pergalių šiame sezone, po pratęsimo 96:95 (21:23, 21:19, 22:21, 25:26, 7:6) įveikę Detroito „Pistons“.

R.Horry, prieš tai NBA čempionu tapęs dukart su Hiustono „Rockets“ ir triskart – su Los Andželo „Lakers“ per ketvirtąjį kėlinuką ir pratęsimą pelnė 18 taškų, įskaitant lemiamą tritaškį iki papildomo laiko pabaigos likus žaisti 5,9 sekundės.

„Manu veržėsi link krepšio ir atkirto nuo manęs Rasheedą Wallace'ą. Visą vakarą pakankamai gerai mėčiau, todėl gavęs perdavimą per daug nemąsčiau“, – po dvikovos apie pergalingą metimą kalbėjo R.Horry.

Gelbėtojo vaidmens R.Horry ėmėsi jau ketvirtajame kėlinyje, kai pelnęs septynis taškus iš eilės išvedė savo ekipą į priekį 88:87. Chauncey Billupsas netrukus rezultatą persvėrė savo ekipos naudai, o pratęsimą išplėšė Timas Duncanas, pataikęs vieną baudos metimą.

Pratęsime šeimininkai buvo įgiję 4 taškų pranašumą (95:91), kai R.Horry dėjimu ir tolimu metimu persvėrė rezultatą. „Pistons“ dar turėjo progą iškovoti pergalę, tačiau Richardo Hamiltono metimas aidint finalinei sirenai skriejo pro šalį.

Rezultatyviausiai „Spurs“ žaidė: Timas Duncanas 26 taškai (4/11 baudų, 19 atkovotų kamuolių), Robertas Horry 21 (5/6 tritaškių, 7 atk. kam.), Emanuelis Ginobili 15 (9 rezultatyvūs perdavimai, 6 atk. kam.), Tony Parkeris 14 (6 klaidos), Bruce‘as Bowenas 10.

„Pistons“: Chauncey Billupsas 34 (7 rez. perd., 5 atk. kam.), Richardas Hamiltonas 15 (5 kld.), Benas Wallace‘as 13 (12 atk. kam., 4 blokai.), Rasheedas Wallace‘as 12, Tayshaunas Prince‘as 10 (9 atk. kam.).

Čempionų titulą ginantys Detroito krepšininkai atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje. Serijoje iki keturių pergalių atsilikdami 2-3, jie vyksta į San Antonijų žaisti šeštųjų serijos rungtynių. Ši dvikova – naktį iš antradienio į trečiadienį.

„Privalėsime laimėti šeštąsias rungtynes, – po susitikimo kalbėjo „Spurs“ lyderis Timas Duncanas. – Šie vyrukai („Pistons“) per daug gerai žaidžia septintąsias serijos dvikovas“.

„Spurs“ vos nenuskandino tragiškas T.Duncano baudų pataikymas. San Antonijaus ekipos lyderis ketvirtojo kėlinio pabaigoje pataikė tik vieną metimą iš 4, o paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis nepasinaudojo galimybe išplėšti pergalę, kai iš po krepšio nesugebėjo pataisyti netaiklaus Emanuelio Ginobilio metimo.

1 2  »
2005-06-20 17:53
Tegu laimi greiciau kurie nors nes bl negaliu ziuret as tokiu varzybu!
2005-06-20 15:26
Horry senas vilkas kai reikia gali issauti kaip ir tada kai sabas blazers lose tai horry irgi trajaka paleido ir ............sabo svajones apie finala konferencijos ar nba nuplauke
2005-06-20 14:10
Lebronius, vienintelis mulkis cia tai esi tu! Finaluose (ir play off'uose), ypac lemiamais momentais viska lemia asmenybes. Horry yra vienas is triju tokiu Spurs'uose.
2005-06-20 13:53
...rungtynes tai tikrai nerealios...seniai tokio finalo nebuvo;) Bet koks dejimas buvo Horry...nerealus!
2005-06-20 13:19
lebronius: ;))) pasidraske biski ir vel bus mulkis.. atsimerk. tai buvo penktos finalo rungtynes!!! kazkodel ne kiekvienas tokiose rungtynese sugeba pasidraskyti... o Horry ne pirmakart imeta svarbu metima. pries 3 metus jis nuzude Sakramenta savo tritaskiu. dar anksciau - Filadelfija NBA finale. tiesiog geras atsarginis, kuris per playoffus tampa ypatingas
2005-06-20 12:48
man kazkaip vaizdas sokinejo ekrane, nesamone kazkokia, tad isjungiau ir nuejau miegot. o gaila... matau atkaklios rungtynes buvo ;]
2005-06-20 12:39
siose rungtynese horry pasidraske isplese spursam pergale, o kitose kaip koks mulkis pelnys kelis taskus ir vsio,nes taip ir buna tokiem krepsininkams... nors horry visa laika pazizymejo trajaku taiklumu!
2005-06-20 11:57
tai kad horry jau ne pirma trakia i prieki
2005-06-20 10:44
man tai asmeniskai patinka abi sios komandos.... ir nesvarbu, kuri laimes.... nes jegos lygios
2005-06-20 09:25
Jun1or: Detroite jau nebezais. Dvi paskutines, jei aisku dvieju reikes, bus zaidziamas San Antonijuje.
2005-06-20 09:21
Pistons privalo laimėti kitą susitikimą, tada bus 3-3, ir Detroite manau vargo nebekils Pistons ekipai sutriuškinti Spurs.
2005-06-20 09:09
vistiek manau kad PISTONS laimes
PISTONS jega
2005-06-20 09:03
caaprius ta programa mokama ar ne?
Jo rungtynes tai buwo grazios tikrai buwo malonu ziuret kaip waro bilupsas bet deja jo pastangu nepakako kad wisdelto pistons pralaimejo bet jai jiem pawyktu laimeti 6 warzybas tada jie ir laimetu bet tai padaryt bus labai sunku
2005-06-20 09:00
jooo Horry jau nuo lakers laiku pasizymejo tokiais nerealiais fuxais!!! unbelievable....
2005-06-20 08:46