Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Ado Juškevičiaus atstovaujama Nantero 92 ekipa FIBA Čempionų lygos ketvirtfinalyje šventė pergalę namuose ir į atsakomąsias rungtynes vyks turėdama 8 taškų pranašumą.

16
17
4
57%
4/7

Prancūzijos klubas trečiadienio vakarą 83:75 (20:18, 20:21, 22:20, 21:16) nugalėjo svečius iš Italijos – Bolonijos „Virtus“ krepšininkus.

Juškevičius per 27 minutes pelnė 9 taškus (1/2 dvit., 1/9 trit., 4/4 baud. met.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, sykį prarado kamuolį bei kartą pažeidė taisykles, taip surinkdamas 7 naudingumo balus.

Likus minutei ir 52 sekundėms, Nantero ekipa pirmavo 80:71. Vėliau Lahaou Konate pridėjo du baudų metimus, o Amathas M’Baye pataikė dvitaškį – rezultatas tapo 82:73.

Iki rungtynių pabaigos likus 43 sekundėms, M‘Baye prasiveržė ir pataikė iš po krepšio, o Julianas Gamble‘as atsakė taikliu baudos metimu – Nantero komanda buvo priekyje 83:75.

Pietro Aradori dar atakavo iš vidutinio nuotolio, tačiau metimas buvo netaiklus, o kamuolį atkovojęs Gamble‘as simbolizavo rungtynių pabaigą ir Nantero klubo pergalę.

Atsakomąjį mačą ekipos žais kitą trečiadienį (balandžio 3 d.) Italijoje. Į kitą etapą pateks komanda, po dviejų susitikimų turėsianti geresnį taškų santykį.

92: Jeremy Senglinas 16 (6 atk. kam.), Haukuras Palssonas 14, Julianas Gamble'as 12 (12 atk. kam.), Demetriusas Treadwellas (9 atk. kam.) ir Lahaou Konate po 11.

„Virtus“: Kevinas Punteris 15, Amathas M'Baye'us ir Tony Tayloras po 11, Mario Chalmersas 10.