Nuotr. USA Today – Scanpix
  • „Pacers“ išvykoje 99:107 patyrė pralaimėjimą prieš „Thunder“

• Domantas Sabonis įmetė 18 taškų ir atkovojo 10 kamuolių

• „Thunder“ trečiajame kėlinyje spurtavo 24:0, o tai geriausia atkarpa šį NBA sezoną

Kovoje su savo buvusia komanda Domantas Sabonis išsiskyrė dvigubu dubliu, bet to buvo maža. Lietuvio ginama Indianos „Pacers“ (45-30) svečiuose 99:107 (27:29, 27:16, 15:31, 30:31) nusileido Oklahomos „Thunder“ (44-31) krepšininkams.

25
36
12
50%
3/6

Sabonis per 31 minutę įmetė 18 taškų (8/13 dvit., 2/5 baudos), sugriebė 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir atliko vieną bloką.

Aukštaūgis nė karto nesuklydo ir nė karto nepažeidė taisyklių. Tai tik ketvirtas toks atvejis mūsiškio karjeroje.

22-ejų metų 211 cm ūgio Sabonis Oklahomos komandoje žaidė debiutiniame savo sezone NBA 2016-2017 metais. Po jo lietuvis buvo iškeistas į „Pacers“, kurioje rungtyniauja iki šiol.

Sabonio dėjimas:

Indianos komanda po dviejų kėlinių pirmavo 54:45, bet trečiajame ketvirtyje įkrito duobę. Antrąją mačo pusę „Thunder“ pradėjo atkarpa 27:4 ir įgijo 14 taškų pranašumą (72:58).

Šios atkarpos metu Oklahomos krepšininkai buvo įmetę 24 taškus be atsako, o tai yra didžiausias šio sezono NBA spurtas. „Pacers“ prametė 14 metimų iš eilės.

Per likusį mačo laiką „Pacers“ labiausiai buvo priartėjusi iki 5 taškų deficito.

„Pacers“ neišgelbėjo ir puikų taiklumą iš toli pademonstravęs Bojanas Bogdanovičius. Jis per 34 minutes pataikė 5 dvitaškius iš 11 ir 6 tritaškius iš 9 bei surinko 28 taškus.

Russellas Westbrookas su 17 taškų, 11 atkovotų kamuolių ir 12 rezultatyvių perdavimų surinko trigubą dublį, o Stevenas Adamsas pelnė 25 taškus ir dviem taškais atsiliko nuo karjeros rekordo.

„Thunder“: Paulas George’as 31 (8/12 dvit.), Stevenas Adamsas 25 (11/14 dvit., 12 atk. kam.), Jerami Grantas 19 (5/8 trit.), Russellas Westbrookas 17 (11 atk. kam., 12 rez. perd.).

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 28 (6/9 trit.), Domantas Sabonis 18 (8/13 dvit., 10 atk. kam.), Mylesas Turneris 12 (14 atk. kam.), Thaddeusas Youngas 11.