Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Be dviejų svarbių žaidėjų rungtyniavusi „Fenerbahče“ (24-5) išvykoje iškovojo pergalę ir tapo reguliaraus Eurolygos sezono nugalėtoja.

22
26
78%
7/9
89%
8/9

Stambulo klubas ketvirtadienio vakarą stipriausioje Senojo žemyno lygoje 104:90 (22:17, 30:25, 21:26, 31:22) pranoko lietuvio Mindaugo Kuzminsko atstovaujamą Milano „AX Armani Exchange“ (14-15) komandą.

Susitikimo pradžioje geriau atrodė „Fenerbahče“ klubo krepšininkai. Pirmajame kėlinyje jie triumfavo 22:17, antrajame – 30:25, o į ilgąją pertrauką patraukė turėdami 10 taškų pranašumą (52:42).

Po ilgosios pertraukos sugrįžusi „AX Armani Exchange“ ekipa ėmė vytis ir po trijų kėlinių deficitą buvo sumažinusi iki 5 – 68:73.

Vis dėlto lemiamame ketvirtyje „Fenerbahče“ sudaužė visas šeimininkų viltis, sutvarkė formalumus ir šventė pergalę.

Į pergalę svečius atvedė Bobby Dixonas, surinkęs 23 taškus (3/5 dvit., 5/11 trit., 2/2 baud. met.), 5 rezultatyvius perdavimus, 4 atkovotus ir vieną perimtą kamuolį bei 23 naudingumo balus.

Kuzminskas per 9 minutes pelnė 4 taškus (1/1 dvit., 2/2 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo vieną pražangą, sykį suklydo bei surinko 6 naudingumo balus.

„Fenerbahče“ gretose nerungtyniavo Kostas Sloukas ir Janas Vesely.

„AX Armani“: Jamesas Nunnally 26 (33 naud. bal.), Curtisas Jerrellsas 20, Vladimiras Micovas 15, Mike‘as Jamesas 8.

„Fenerbahče“: Bobby Dixonas 23 (5/11 tritaškiai, 5 rez. perd.), Nikola Kaliničius 22 (26 naud. bal.), Erickas Greenas ir Luigi Datome po 12, Melihas Mahmutoglu 10, Marko Guduričius 9.

Bet jau tokia lavonų komanda Milanas, kad baisu :D Kažkaip kai pamačiau tvarkaraštį jų paskutinių varžybų, tai apie pergales kalbėt nebuvo galima, kas sėkmingai ir klostosi. Kol turi tokį nevykelį kaip James\'as, tai dar nebus rezultatų ir kitą, ir dar kitą sezoną. Treneris bebalsis sėdi, neturi ką pasakyt žaidėjam, taip ir reik. Dar gaus nuo Efeso išvykoj, ir finišuos su 11 vieta eurolygoj.
2019-03-29
+3
visiskas fail milano sezonas. tiek kalbeta apie atgimima, net final4, o dabar viskas taip deliojasi, kad i atrintamasias nepateks
2019-03-29
+3
Valdas
Jo,ir su 15 pergalių,gali nepatekti į top8 armani,o bayern juos išstumti gali likusias dvi laimėjęs,nes turi tarpusavio santykį geresnį vokiečiai
2019-03-29
+3
Valdas
Armanis dar žais su turkais,kurie jau užsitikrinę vietą turi top8,tai kažin ar jie draskysis dar,o žalgiris su oly atsakys klausimus ar turi dar šansų iki kitos savaitės,ar jau viską pabaigs šiandien
2019-03-29
+4
Šlangdongas
Kaip Milane nesidrąskė šiandien turkai matėme :)) Ir kaip Real\'as Atėnuose nesidrąskė irgi matėme. :)) Tad kokiu pagrindu Efesas Stambule prieš 14 tūkstančių fanų turėtų nesidrąskyti?
2019-03-29
+5
Aha
Aciu Zeljko ir kompanijai. Saro draugas ir mokytojas nepavede, taip sakant :). Dabar jau viskas priklauso tik nuo Zalgirio, ar dar savaite viltis bus gyva, ar numirs po rungtyniu su Oly.