Nuotr.: BasketNews.lt/V. Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V. Mikaitis

Ne itin lengvai susitikimą pradėjusi „Barcelona“ (17-12) galiausiai iškovojo pergalę prieš autsaiderius ir užsitikrino penktąją vietą Eurolygos turnyrinėje lentelėje.

18
26
100%
6/6
4

Ispanijos klubas ketvirtadienio vakarą susitikime namuose 95:83 (21:22, 23:24, 28:23, 23:14) nugalėjo Podgoricos „Budučnost“ (6-23) komandą.

Penktojoje pozicijoje įsitvirtinusi „Barcelona“ ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių susitiks su Ergino Atamano vadovaujamu Stambulo „Anadolu Efes“ klubu.

Rungtynių pradžioje „Barcelona“ buksavo ir pralaimėjo abu pirmuosius kėlinius, o prieš ilgąją pertrauką atsiliko 44:46.

Vis dėlto po ilgosios pertraukos sugrįžę katalonai perlaužė rungtynes – pirmiausiai triumfavo trečiajame (28:23), o vėliau ir ketvirtajame kėlinyje (23:14) bei šventė pergalę 12 taškų pranašumu (95:83).

Į pergalę šeimininkus atvedė Adamas Hanga, pelnęs 18 taškų (3/6 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud. met.), atkovojęs 4 ir perėmęs 2 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus bei surinkęs 26 naudingumo balus.

„Barcelona“: Adamas Hanga 18 (26 naud. bal.), Rolandas Šmitas 14, Kyle‘as Kuricas ir Ante Tomičius (9 atk. kam.) po 11, Kevinas Pangosas ir Pierre‘as Oriola po 8.

„Budučnost“: Danilo Nikoličius 25 (5/7 trit.), Jamesas Belas ir Nemanja Gordičius po 11, Edwinas Jacksonas, Norrisas Cole‘as ir Filipas Barovičius po 9.