Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

„Maccabi“ (14-15) ketvirtadienio vakarą anksti susikrovė pranašumą ir šventė pergalę prieš vienus iš turnyrinės lentelės autsaiderių.

20
26
6
82%
9/11

Tel Avivo klubas Eurolygos susitikime namuose 90:55 (21:9, 27:21, 16:15, 26:10) sutriuškino Las Palmo „Gran Canaria“ (8-21) komandą.

Jau pirmojo kėlinio pradžioje „Maccabi“ ėmė bėgti į priekį ir po beveik aštuonių žaidimo minučių buvo užfiksavusi spurtą 17:4. Per likusį ketvirčio laiką reikalai ne itin pasikeitė – Tel Avivo klubas po dešimties žaidimo minučių pirmavo 21:9.

Panaši padėtis išliko ir rezultatyviame antrajame kėlinyje. „Maccabi“ per paskutines dvi minutes spurtavo 9:5 ir į ilgąją pertrauką patraukė pirmaudama 18 taškų (48:30).

Po pertraukos sugrįžusi Tel Avivo ekipa ir vėl laimėjo kėlinį. Tiesa, jau minimaliu panašumu – 16:15. Po trijų kėlinių „Maccabi“ pirmavo 64:45.

Lemiamame ketvirtyje „Maccabi“ tik dar labiau padidino pranašumą, sutvarkė formalumus ir kėlinį laimėjo (26:10) bei taip įtvirtino pergalę rungtynėse.

Šeimininkus į pergalę vedė Alexas Tyusas, pelnęs 20 taškų (9/11 dvit., 2/2 baud. met.), atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs vieną rezultatyvų perdavimą bei surinkęs 26 naudingumo balus.

Rungtynėse buvo juntamas ir lietuviškas akcentas. Šiam susitikimui teisėjavo arbitrų brigada, kurios vienas iš narių buvo lietuvis Artūras Šukys.

„Maccabi“: Alexas Tyusas 20 (6 atk. kam.), Scottie Wilbekinas 12, Johnny O‘Bryantas 11 (8 atk. kam.), Deni Avdija ir Tarikas Blackas (8 atk. kam.) po 10.

„Gran Canaria“: D.J.Strawberry 11, Clevinas Hannah 9, Marcusas Erikssonas 7.