Nepaisant geriausio pasirodymo per paskutiniuosius mėnesius, Majamio „Heat“ (8-33) nesugebėjo nutraukti pralaimėjimų serijos. Pato Riley auklėtiniai namie 89:90 (28:24, 21:24, 26:20, 17:25) nusileido San Antonijaus „Spurs“ (28-13) ir patyrė penkioliktą nesėkmę iš eilės.

Majamio komandai trūkta vos dviejų pralaimėjimų, kad pakartotų blogiausią klubo rezultatą per visą istoriją.

Ši nesėkmė buvo viena skaudžiausių per visą pastarąjį laikotarpį. 46 rungtynių minutes „Heat“ pirmavo arba rezultatas buvo lygus ir tik per paskutines dvi minutes „Spurs“ išsiveržė į priekį ir iškovojo pergalę.

„Nežinau, ar galime žaisti geriau“, – po rungtynių prisipažino Riley.

„Spurs“ pergalę lėmė Manu Ginobilio dvitaškis iki rungtynių pabaigos likus žaisti 36 sekundes. Po pusės minutės Dwyane‘as Wade‘as prasiveržė po krepšiu, tačiau įstrigo tarp trijų varžovų ir prarado kamuolį, taip prarasdamas ir viltis iškovoti pergalę.

„Spurs“: Timas Duncanas 30 taškų (11 atk. kam.), Manu Ginobili 18 (11 atk. kam., 8 rez. perd.), Tony Parkeris 12, Michaelas Finley 10.

„Heat“: Dwyane‘as Wade‘as 27 (9 rez. perd.), Markas Blountas 23, Jasonas Williamsas 14.