Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS
  • Utenos „Juventus“ svečiuose 82:69 nugalėjo Prienų „Skycop“

• Karjeros rezultatyvumo ir naudingumo rekordus pakartojęs Martinas Gebenas pelnė 22 taškus ir surinko 26 naudingumo balus

Dramatišką pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Utenos „Juventus“ (11-16) klubas, kuris svečiuose 82:69 (24:16, 22:21, 12:18, 24:14) palaužė Prienų „Skycop“ (9-18) pasipriešinimą.

22
26
88%
7/8
83%
5/6

Svečių pergalę lėmė sėkmingai sužaisto mačo pabaiga. Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei 3 minutėms, Kšištofas Lavrinovičius pataikė baudas ir sumažino savo ekipos deficitą iki 4 taškų (66:70).

Vis tik jau kitoje atakoje Gytis Radzevičius pataikė baudos metimą, Marius Runkauskas smeigė tritaškį, o iš karto po to tolimą metimą atseikėjo ir Arvydas Šikšnius bei iki mačo pabaigos likus pusantros minutės, „Juventus“ persvara pasiekė 13 taškų (77:66).

Po šios pergalės Utenos ekipa nuo „Skycop“ atitrūko dvejomis pergalėmis ir įsitvirtino šeštoje turnyrinės lentelės vietoje.

Nugalėtojų gretose puikias rungtynes sužaidė Martinas Gebenas, kuris per 23 minutes pelnė 22 taškus (7/8 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 5/6 baudos), atkovojo 5 kamuolius, blokavo 3 metimus, dukart suklydo bei surinko 26 naudingumo balus. Šią statistiką jis surinko per pirmuosius tris rungtynių kėlinius.

22 taškai ir 26 naudingumo balai – geriausi Gebeno karjeros rodikliai, kuriuos jis prieš tai užfiksavo rungtynėse su Kauno „Žalgiriu“.

„Skycop“: Darjušas Lavrinovičius 16 (5/6 dvit.), Martynas Gecevičius 13 (0/5 trit.), Žygimantas Janavičius 11, Malcolmas Grantas 10.

„Juventus“: Martinas Gebenas 22 (7/8 dvit.), Marius Runkauskas 18 (5/9 trit.), Aleksandras Zacharovas 9.