Nuotr. Sputnik – Scanpix
  • Maskvos srities „Chimki“ namuose 72:80 pralaimėjo Maskvos CSKA

• CSKA ekipai ši pergalė užtikrino antrąją vietą reguliariajame sezone

• „Chimki“ tritaškius metė 22 proc. tikslumu, CSKA – 28 proc.

Rimo Kurtinaičio vadovaujama Maskvos srities „Chimki“ (9-20) ekipa ir toliau neranda kelio į pergalę.

8
18
2
4

Šįkart „Chimki“ namuose 72:80 (15:23, 22:26, 14:15, 21:16) nusileido kaimynams Maskvos CSKA (23-6) krepšininkams bei patyrė septintąjį pralaimėjimą iš eilės.

Tuo metu CSKA klubui ši pergalė garantavo antrąją vietą reguliariajame sezone.

Svečiai didžiąją darbo dalį padarė per pirmąją rungtynių pusę. Pirmajame ketvirtyje Joelis Bolomboy pelnė taškus baudos aikštelėje, Cory Higginsas pataikė iš toli, o Willas Clyburnas įmetė taškus su pražanga ir CSKA persvara pasiekė dviženklę ribą – 23:13.

Antrojo kėlinio pabaigoje taškus su pražanga pelnė Kyle‘as Hinesas, o Andrejus Voroncevičius pridėjo dar dvi baufos ir CSKA padidino persvarą iki 14 taškų (49:35).

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai ketvirtajame kėlinyje dar buvo padidinę pranašumą iki 17 taškų, tačiau prieš nuaidint finalinei sirenai, „Chimki“ šį deficitą spėjo sumažinti iki vienženklio, bet rimtas pavojus CSKA kilęs nebuvo.

Nė viena iš komandų neblizgėjo metant tolimus metimus. „Chimki“ realizavo 6 tolimus metimus iš 27 (22 proc.), kuomet CSKA tritaškius metė 28 proc. tikslumu (7/25).

„Chimki“: Aleksejus Švedas 17 (2/10 trit.), Jordanas Mickey 15 (5/7 dvit.), Andrew Harrisonas 9.

CSKA: Nando De Colo 14 (0/6 dvit., 2/6 trit., 8/8 baudos), Kyle‘as Hinesas 12 (7 atk. kam.), Cory Higginsas 11 (2/6 metimų, 6/6 baudos).