• „Rytas” namuose 70:52 nugalėjo „Neptūną”

• Mindaugas Girdžiūnas per ketvirtąjį kėlinį pelnė 12 taškų

• Į pergalę Vilniaus klubą atvedė Arciomas Parachouskis, surinkęs 13 taškų ir pridėjęs 14 atkovotų kamuolių

• „Rytas“ po šios pergalės įsitvirtino antrojoje turnyrinės lentelės vietoje

Ketvirtajame kėlinyje suspindusio Mindaugo Girdžiūno vedamas „Rytas“ (21-6) šventė pergalę paskutiniajame Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) trečiojo rato mače.

Fotogalerija

Vilniaus klubas namuose 70:52 (14:15, 12:15, 11:11, 32:12) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“ (20-7) ir įsitvirtino antrojoje nacionalinių pirmenybių turnyrinės lentelės vietoje.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje įvykusio spurto iniciatorius Girdžiūnas per paskutines dešimt minučių pelnė visus savo 12 taškų (2/7 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud. met.). Gynėjas susitikimo metu dar pridėjo 2 atkovotus kamuolius, 3 išprovokuotas ir 3 asmenines pražangas bei taip surinko 6 naudingumo balus.

Pirmasis kėlinys pasižymėjo menku rezultatyvumu. Eimantas Bendžius per pirmąsias dešimt žaidimo minučių pataikė du tritaškius, pridėjo dvitaškį ir vedė savo komandą į priekį – po pirmojo ketvirčio „Rytas“ pirmavo minimaliu pranašumu 15:14.

Antrajame kėlinyje komandas ir vėl persekiojo nerezultatyvumo šmėkla. Per dvidešimt žaidimo minučių nė viena ekipa nepelnė trisdešimties taškų, o iniciatyvą į savo rankas perėmęs uostamiesčio klubas po dviejų ketvirčių pirmavo 2 taškais – „Neptūnas“ į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudamas 29:27.

Trečiasis ketvirtis buvo pats nerezultatyviausias, tačiau jame komandos žaidė lygiai (11:11). Po trijų ketvirčių „Neptūnas“ vis dar pirmavo 2 taškais (40:38).

Lemiamo kėlinio pradžioje Girdžiūnas metimu iš vidutinio nuotolio išlygino rezultatą (40:40), Derekas Needhamas pridėjo du taškus, o Girdžiūnas dar įmetė tolimą metimą greitoje atakoje. „Rytas“ taip spurtavo 7:0 ir buvo priekyje 45:40.

13
22
14
2

Iki susitikimo pabaigos likus 4 minutėms ir 27 sekundėms Needhamas pavogė kamuolį iš Pauliaus Dambrausko ir greitoje atakoje pelnė du taškus, taip „Rytui“ sukraudamas 16 taškų pranašumą (60:44).

Ketvirčio pabaigoje „Rytas“ sutvarkė formalumus ir kėlinį laimėjo 32:12. Bendžius visą sostinės ekipos šou užbaigė galingu dėjimu paskutinėmis rungtynių akimirkomis, o Vilniaus klubas šventė pergalę, bent trumpam užtikrinančią antrąją vietą turnyrinėje LKL lentelėje.

Tai buvo nerezultatyviausios „Neptūno“ sezono rungtynės. Iki šiol LKL čempionate uostamiesčio klubas mažiausiai taškų buvo surinkęs dvikovoje su Panevėžio „Lietkabeliu“ – 72.

Naudingiausiai „Ryto“ komandoje žaidė Arciomas Parachouskis, per 28 minutes surinkęs 13 taškų (5/10 dvit., 3/5 baud. met.), atkovojęs 14 kamuolių, pridėjęs po vieną rezultatyvų perdavimą ir perimtą kamuolį, išprovokavęs 5 pražangas bei užfiksavęs 22 balų naudingumą.

„Rytas“: Eimantas Bendžius 16, Arciomas Parachouskis 13 (14 atk. kam., 22 naud. bal.), Mindaugas Girdžiūnas 12, Derekas Needhamas 11, Arnas Butkevičius 7 (7 atk. kam.).

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 9 (7 atk. kam.), Paulius Dambrauskas 8, Deividas Gailius (5 atk. kam.) ir Laimonas Kisielius po 7, Jerai Grantas 4 (7 atk. kam.).

Trenerių komentarai:

Atrinkti (0) Visi (148)
M.Bronius
Kodėl Neptūnas pralaimėjo Rytui-Neptūnas komandoje turi 12 lygiaverčių žaidėjų,Rytas tik 8,Kodėl trėneris nedavė pasireikšti Beliauskui ir Slavinskui,dėl to pagrindiniai žaidėjai pavargo ir 4 kėl.nesugebėjo apsiginti nuo Ryto snaipėrio Girdžiuno,tai kas čia kaltas kad pralaimėjo treneris ar teisėjai....
2019-03-31
O gal
paprasciausiai suttiuskino ketvirtame ketvirtyje?
2019-03-30
+8
Plikas iš Brazzers
2019-03-30
To R
Tie tavo vadinami "kaimiečiai" kurie sulinde į Vilnių pagal tave, yra labiau miestiečiai negu tu kada nors toks busi :D
2019-03-30
R
Ne jie tipiniai kaimiečiai, užtenka pabendrauti ir supranti kad kawno lakerku su adidas sostinė už mikrofono, graudu žiūrėti kai jūs veržiates I mano miesta ir ten šustrėlinat kad tik žalgiris krepšinio komanda LT.
M.Bronius
Sveikinu Girdžiuną ir Rytą su pergale, iš pasisakymu matau kad daugelis suprato kad Žalgiris pasiduodavo Neptunui ,kad Rytas neužimtu Antros vietos.
2019-03-30
-9
Disnai
RYTAS BUVO IR YRA RYTAS LAIMI VISADA!!!SU PERGALE VILNIECIAI!!!
2019-03-30
-3
Oho kas pasirode kai paskutinemis savaitemis cia apsisiko su savo prognozemis kai Zalgiris eme viena pergale po kitos Eurolygoje😂
2019-03-30
-1
Viskas aisku,lkl cempionas rytas bus,zk traumu maisai finale sulus
2019-03-30
-3
Dziugu kad jau dabar dziaugiesi. Sekmes ir toliau gyvenant iliuziju pasaulyje.
Ohoho
Cia tikrieji vilnieciai?😂😂 Nu normali fauna ten wilno😂 Tikri "lietuviai"😂 Pririnko atmarozku gatveje😂😂😂😂
2019-03-30
Tevas
Nesuprantu kiek jus galite tyciotis is tu nelaimingu rytfaniu. Juos ir taip Dievas nubaude padarydamas juos rytfaniais arba kitaip tariant antrarusiais. Bepigu kai Zalgiri palaiko visa Lietuva, visi ziuri, dziaugiasi, pergyvena, myli Zalgiri, bet supraskit kad ir ryto fanai nori supratimo, nori buti reikalingi bei reiksmingi. Nereikia pyktis.
2019-03-30
-2
:D bet kmt rytas laimejo m
2019-03-30
+12
gta
taupiesi neptunas, pusfinali sutvarkys ta klounu parodija be problemu.
2019-03-30
Na
norėčiau tamstai primint jog pradžiai Neptūnui 1/4 apsižaist Juventusą, žiūrėk kad besigiriant eilinį kartą nesigautų pirstelėjimas i kelnes, nes su tokiu Granto nusiteikimu gali tekt ir vėl teisėjus kaltint kad lklas baigėsi 1/4
2019-03-30
+3
pzdc raudona parodija vos 70tasku sukrapste😂 Pasiseke kad ketvirtame kelinyje pakrito👎