Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Adas Juškevičius buvo vienas rezultatyviausių komandos žaidėjų, o jo vedama Nantero 92 namuose 92:86 (27:17, 19:25, 18:25, 28:19) palaužė Strasbūro IG krepšininkus.

Daugiausia pataiko: Ali Traore

Lietuvis per 23 minutes pelnė 18 taškų (4/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 7/9 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius pardavimus ir surinko 18 naudingumo balų.

Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei 2 minutėms, Juškevičius pataikė dvitaškį ir persvėrė rezultatą šeimininkų naudai (86:84), o rungtynėms visiškai artėjant į pabaigą realizavo baudų metimus ir įtvirtino Nantero klubo pergalę (89:84).

Pralaimėtojų gretose įspūdingą pasirodymą surengė Jarellas Eddie, kuris pelnė 30 taškų, pataikydamas net 8 tritaškius iš 10. Be to, jis atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir mačą baigė su 34 naudingumo balais.

Nantero 92: Demetrius Treadwell 20 (8/14 dvit.), Adas Juškevičius 18 (4/4 dvit., 7/9 baudos), Jeremy Senglinas 17 (4/8 dvit.).

SIG: Jarellas Eddie 30 (8/11 trit.), Mike‘as Greenas 18 (5/9 dvit.), Quentinas Serronas 11.