Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix
  • „Pacers“ namuose 116:121 neatsilaikė prieš „Magic“ krepšininkus

• Sabonis pelnė 10 taškų, atkovojo 6 kamuolius bei atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų

Indianos „Pacers“ (45-32) Nacionalinės krepšinio asociacijos rungtynėse (NBA) savo aikštėje 116:121 (28:32, 29:24, 35:34, 24:31) neatsilaikė prieš Orlando „Magic“ (38-39) krepšininkus.

23
32
10
67%
4/6

Indianos ekipai atstovaujantis Domantas Sabonis per 26 minutes pelnė 10 taškų (4/8 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų, bet 4 sykius suklydo.

Tiesioginis lietuvio oponentas aikštėje Nikola Vučevičius per 32 minutes pelnė 19 taškų (8/15 dvit., 0/3 trit., 3/4 baud.) bei atkovojo 2 kamuolius.

Svečiai lemiamo ketvirčio pradžioje spurtavo 12:2 (107:98) ir sėkmingai išsaugojo įgytą pranašumą iki mačo pabaigos – 121:116.

„Tai nepriimtina. Tai skaudus pralaimėjimas, bet neieškome pasiteisinimų. Mes turime suprasti, ko siekiame. Kartais mes atrodome kaip gera komanda, tačiau kartais ant parketo darome nesuvokiamus dalykus“, – po dvikovos kalbėjo „Pacers“ gynėjas Darrenas Collisonas.

Collisonas buvo rezultatyviausias šeimininkų gretose ir per 33 minutes pelnė 24 taškus (8/11 dvit., 2/4 trit., 2/4 baud.) bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų ekipoje rezultatyviausiai žaidė 23 taškus (5/9 dvit., 4/6 trit., 1/1 baud.) pelnęs Aaronas Gordonas. Puolėjas taip pat atkovojo 10 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Turime labai daug talento ir mums reikia patikėti savo jėgomis. Tai vienintelis dalykas, ko reikia“, – po rungtynių sakė Gordonas.

Po šios pergalės 9-oje Rytų konferencijos vietoje žengianti „Magic“ ekipa susilygino laimėjimais su Majamio „Heat“ klubu, tačiau Orlando krepšininkai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis daugiau.

Tuo metu „Pacers“ nepasinaudojo galimybe aplenkti 4-oje vietoje Rytuose žengiančių Bostono „Celtics“ krepšininkų.

„Pacers“: Darrenas Collisonas 24 (9 rez. perd.), Bojanas Bogdanovičius 22, Mylesas Turneris 16 (12 atk. kam.), Wesley Matthewsas 13, Thaddeusas Youngas, Domantas Sabonis ir Dougas McDermottas po 10.

„Magic“: Aaronas Gordonas 23 (10 atk. kam.), Nikola Vučevičius 19, Terrence'as Rossas 16, Jonathanas Isaacas 14 (8 atk. kam.), D.J. Augustinas 11 (10 rez. perd.), Michaelis Carteris-Williamsas ir Kchemas Birchas po 10.

Atrinkti (0) Visi (3)
su SG tebeturi problemų Indiana
Antrame penkete Terneriui buvo juoda kaip reta diena. Gaila, bet to užteko, kad Indana atsiliktų nuo Orlando.
2019-04-01
+2
Kam mums rinktinėje
įžaidėjai,pažiūrėkit kaip Sabonis su Valančiūnu asistus dalina...
2019-03-31
+2
Ir vel pralaimejimas... gailaI, bet be Oladipo panasu kad prie autsaideriu rikiuojasi komanda.