• „Hawks“ po meistriško Trae Youngo metimo aidint sirenai 136:135 įveikė „Bucks“

• Youngas atliko 16 rezultatyvių perdavimų ir buvo vos per perdavimą nuo asmeninio rekordo pakartojimo

• „Bucks“ pirmojo kėlinio viduryje pirmavo 32:10

• Milvokio ekipa pirmajame ketvirtyje surinko 43 taškus, bet antrajame praleido 42

Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Atlantos „Hawks“ (28-49) komanda, kurios herojumi tapo Tray Youngas.

23
33
3
4

Penktas praėjusių metų šaukimas per 1,1 sekundės sugavo jam pamuštą kamuolį, nuo kairės rankos perėmė kamuolį į dešinę ir pelnė du taškus, lėmusius pergalę per pratęsimą 136:135 (26:43, 42:28, 30:26, 24:25, 14:13) prieš NBA lyderius – Milvokio „Bucks“ (57-20) krepšininkus.

Iki lemiamos atakos Youngas buvo pataikęs 2 iš 9 dvitaškių. 20-metis gynėjas per 35 minutes pelnė 12 taškų (3/10 dvitaškiai, 2/9 tritaškiai), atliko net 16 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, 2 kartus prasižengė ir sykį suklydo.

Jaunajai „Hawks“ žvaigždei iki asmeninio rezultatyvių perdavimų rekordo pakartojimo pritrūko vieno perdavimo.

Pašėlusiai prasidėjusiame mače „Bucks“ pirmojo kėlinio viduryje triuškino šeimininkus 32:10, o per pirmąsias 12 minučių sukratė net 43 taškus. Visgi antrajame ketvirtyje viskas apsivertė aukštyn kojomis – įsibėgėjusi „Hawks“ sumetė 42 taškus ir sumažino savo deficitą iki 3 taškų (68:71).

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti pusę minutės, Patas Connaughtonas įkrovė iš viršaus ir svečiai turėjo kontrolę savo rankose (122:119). Po minutės pertraukėlės Johnas Collinsas prametė iš toli, Youngas atkovojo kamuolį puolime ir perdavė jį Alexui Lenui.

Centras iš Ukrainos smeigė tritaškį bei išlygino rezultatą (122:122). Paskutinis Sterlingo Browno metimas tikslo nepasiekė ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

„Bucks“ nepadėjo keturi pagrindiniai krepšininkai: Giannis Antetokounmpo, Khrisas Middletonas, Ericas Bledsoe ir Tony Snellas.

„Hawks“: Justinas Andersonas 24 (12 atk. kam.), Johnas Collinsas (12 atk. kam.) ir Alexas Lenas – po 23, Trae Youngas 12 (5/19 metimai, 16 rez. perd.).

„Bucks“: Sterlingas Brownas 27 (10/22 metimai, 9 atk. kam.), Timas Frazieras 20 (15 rez. perd., 7 atk. kam.), Brookas Lopezas 19, George'as Hillas 18, Patas Connaughtonas 17 (12 atk. kam.), Bonzie Colsonas 15 (16 atk. kam.), D.J. Wilsonas 12 (7 atk. kam.).