• „Golden State Warriors“ namuose 137:90 nugalėjo „Hornets“

• Curry ir Thompsonas kartu sumetė 11 tritaškių ir surinko 49 taškus

• Curry sąskaitoje 25 taškai, o Thompsono – 24

• Ši pergalė simbolizavo, jog „Warriors“ tapo Ramiojo vandenyno diviziono čempionais

Stephenas Curry ir Klay Thompsonas varžovus žudė tritaškiais, o „Golden State Warriors“ (52-24) tapo Ramiojo vandenyno diviziono čempionais.

25
32
100%
4/4
6

Oklando klubas pirmadienio naktį Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato susitikime namuose 137:90 (35:27, 36:22, 34:23, 32:18) nugalėjo svečius iš Šiaurės Karolinos – Šarlotės „Hornets“ (35-41) krepšininkus.

Curry ir Thompsonas kartu sumetė 11 tritaškių ir surinko 49 taškus.

Curry per 27 minutes pelnė 25 taškus (3/6 dvit., 5/8 trit., 4/4 baud. met.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius.

Gynėjas penkis ar daugiau tritaškių pataiko jau aštuntajame susitikime paeiliui. Šį sezoną jis įmetė 335 tolimus metimus, o tai jam yra antras geriausias sezonas trijų taškų vertės metimų atžvilgiu – geresnį rezultatą Curry pasiekė tik 2015-2016 metais, kai tikslą pasiekė 402 tolimi metimai.

Tuo metu Thompsonas per 27 minutes įmetė 24 taškus (3/7 dvit., 6/9 trit) bei atkovojo 1 kamuolį.

Likus 6 minutėms ir 9 sekundėms iki antrojo kėlinio pabaigos DeMarcusas Cousinsas buvo išvarytas iš rungtynių dėl antro lygio nesportinės pražangos prieš Guillermo Hernangomezą. Aukštaūgis ją užsidirbo, kai kovodamas dėl kamuolio kepštelėjo ispanui per galvą.

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 25 (6 rez. perd., 5 atk. kam.), Klay Thompsonas 24, Quinnas Cookas 21, Jonas Jerebko 12 (6 atk. kam.), Kevinas Durantas 11 (9 rez. perd.), Draymondas Greenas 10 (9 rez. perd., 5 atk. kam.).

„Hornets“: Guillermo Hernangomezas 22 (5 atk. kam.), Jeremy Lambas 11 (5 rez. perd.), Frankas Kaminsky 10, Milesas Bridgesas 9 (5 atk. kam.).

Gazas
cousins kaip visada. .. zavi savo charakteriu... warriors įrodė jog yra čempionai. ..