Apmaudų pralaimėjimą Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) patyrė Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai. Jie išvykoje po permainingos kovos 82:85 (22:15, 26:21, 18:33, 16:16) pralaimėjo „Alytaus“ komandai.

22-ąją rungtynių minutę po taiklaus Vaidoto Pridotko tritaškio dar solidžiu 17 taškų skirtumu priekyje buvo klaipėdiečiai (53:36), visgi įgytos solidžios persvaros svečiai išsaugoti nesugebėjo.

Aikštės šeimininkai laimėjo 4 minučių atkarpą spurtu 16:3 ir sumenkino „Neptūno“ pranašumą iki 5 taškų (56:51), o po taiklių Nerijaus Varnelio, Andriaus Aleksandrovo ir Sauliaus Kazevičiaus tritaškių jau priekyje buvo „Alytus“ (69:64).

Likus žaisti 2 minutes ir 48 sekundes tritaškį pataikęs Mindaugas Jaruševičius buvo padidinęs savo komandos atotrūkį iki 5 taškų (81:76), bet tada 5 iš eilės taškus pelnė Vaidotas Pečiukas ir išlygino rezultatą (81:81).

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 48 sekundes Kazevičius prarado kamuolį ir suteikė šansą „Neptūnui“ persverti rezultatą, bet Pečiuko mestas dvitaškis tikslo nepasiekė, o kitoje atakoje abi baudas realizavęs Aleksandrovas padidino „Alytaus“ pranašumą iki 3 taškų (85:82).

Išsigelbėjimui uostamiesčio ekipa dar turėjo 13 sekundžių, visgi komandos kapitono Pridotko mestas tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Reikia pažymėti, kad antroje rungtynių pusėje prabilo „Alytaus“ snaiperiai. Vien per paskutinius du kėlinius tikslą pasiekė 7 iš 8 iš vis pataikytų alytiškių tritaškių.

„Neptūnas“: Vaidotas Pridotkas 23, Vaidotas Pečiukas 17, Paulius Počiuipa 11, Grigorijus Šuchovtsovas 8, Jerelas Allenas 8, Remigijus Trakimas 6.

„Alytus“: Nerijus Varnelis 21 (9 atk. kam.), Saulius Kazevičius 19 (7 kld.), Andrius Aleksandrovas 11, Žydrūnas Urbonas 10, Marius Janišius 8, Rytis Adomavičius.

Atrinkti (0) Visi (8)
labai norejau kad neptunas laimetu nelngva jiems dar ir nepasiske pabaigoje
2008-01-26
-3
mantini
uz ryta

jo teko atvaryt i alytu kai su rytu lose ,siaip aisku tada buvo pati pradzia bet patiko man ta sale tokia nedidele bet patiko,ir siaip alytus galbut daugiau zalgr palaiko bet tada ir musu nenusvilpe,vilniui pasistengsim but svetingi