• „Pacers“ namie 111:102 palaužė „Pistons“ ir nutraukė trijų pralaimėjimų serija

• Domantas Sabonis įmetė 18 taškų ir sugriebė 12 kamuolių

• Lietuvis pataikė pirmuosius 5 metimus iš žaidimo, o po dviejų kėlinių turėjo 16 taškų

• Ketvirtojo kėlinio viduryje Sabonis mačą paliko dėl šešių asmeninių pražangų

Domantas Sabonis buvo vienas kertinių žaidėjų, o jo ginama Indianos „Pacers“ (46-32) namie 111:102 (23:33, 36:22, 28:25, 24:22) įveikė Detroito „Pistons“ (39-38) bei nutraukė trijų nesėkmių seriją.

Sabonis per 23 minutes surinko 18 taškų (8/10 dvit., 2/2 baudos), sugriebė 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tris kartus suklydo ir prasižengė 6 kartus.

Sužaidus pusantro kėlinio Sabonis jau turėjo 12 taškų, o tuomet buvo pataikęs 5 dvitaškius iš 5 ir abi baudas. Po dviejų kėlinių lietuvio sąskaitoje buvo 16 taškų.

Ketvirtajame kėlinyje Sabonis per pusę ketvirčio prasižengė keturis sykius ir likus 6 minutėms ir 14 sekundžių baigė pasirodymą susitikime dėl 6 asmeninių nuobaudų.

„Pacers“ krepšininkai rungtynes pradėjo strigdami, tačiau į kovą pakilo sulaukę Domanto Sabonio impulso.

Sabonis pataikė visus penkis pirmuosius savo metimus, o „Pacers“ grįžo į rungtynes po anksti turėto 10 taškų deficito. Tuomet ekipa spurtavo 12:5 ir jau po pirmosios mačo pusės pirmavo 59:55.

Domanto Sabonio pasirodymas:

Tuo metu Mylesas Turneris pridėjo svarbius metimus antroje rungtynių pusėje, o tarp jų buvo tritaškis ir baudos metimai trečiojo kėlinio pabaigoje, leidę „Pacers“ atitrūkti nuo oponentų 87:80.

Tai buvo itin svarbi „Pacers“ pergalė, kadangi ekipa buvo pralaimėjusi septynerias iš pastarųjų aštuonerių rungtynių.

Indianos klubas kovoja dėl namų aikštės pranašumo atkrintamosiose varžybose. Šiuo metu „Pacers“ turi 46 pergales ir 32 nesėkmes bei užima penktąją poziciją Rytų konferencijoje, tačiau tokį patį rodiklį turi ir ketvirtoje vietoje esanti Bostono „Celtics“.